Rolety

  • Pomiar rolety w kasecie z prowadnicami płaskimi:

 

     Krok 1  - mierzymy wysokość i szerokość skrzydła okna po rantach listw przyszybowych :

 

 

 

 

                     

       Rodzaje listw przyszybowych :

                                      

     Krok 2 - mierzymy szerokość szyby skrzydła okna :

 

     

 

 

  • Pomiar rolety w kasecie z prowadnicami przestrzennymi:   


   Krok 1 - mierzymy szerokość i wysokość szyby włącznie z listwami przyszybowymi :

 

         

   

    Krok 2 - mierzymy odległość między klamką a końcem listwy przyszybowej, tzw. rowkiem. Najczęściej jest to ok 1 cm.

 

    

ROLETA DZIEŃ-NOC W KASECIE

 

To jedna z najmłodszych rolet na rynku, choć już ciesząca się dużą popularnością. Jej innowacyjny system oparty na podwójnej warstwie materiału jest w stanie zarówno zaciemnić, jak i wspaniale rozproszyć światło. Rolety dzień-noc zawdzięczają swoją niebywałą funkcjonalność płynnemu zestawianiu ze sobą pasów zaciemniających i transparentnych, których każdy wzajemny układ jest odpowiedzialny za inny efekt świetlny. W wielu z tych układów roleta dzień-noc może przypominać żaluzję poziomą, dlatego często nazywana jest roletą zebrą, bądź też roletą duo, ze względu na jej konstrukcję z dwóch warstw materiału. Warstwa transparentna rolety może z kolei odwoływać się do efektu, jaki dają firany.

 

Materiał rolety dzień-noc w kasecie osadzony jest w bocznych prowadnicach, co umożliwia mu płynne poruszanie się i precyzyjną regulację. Kolor osprzętu rolety możemy dostosować do koloru zabudowy okna, uzyskując efekt jednolitości systemu (możliwe jest zastosowanie wykończenia drewnopodobnego). Montowana bezpośrednio do okna roleta dzień-noc z prowadnicami charakteryzuje się niezawodnym mechanizmem ukrytym w małogabarytowej kasecie z PCV. Prowadnice rolety nie wchodzą w światło szyby, umożliwiając swobodne kierowanie tkaniną nawet przy uchylonym oknie. Osłaniający system kaseta-prowadnice przyczynia się do eliminacji prześwitów bocznych, toteż rolety te doskonale nadają się do użytkowania w sypialniach.

 

Roleta do wyboru z płaskim, bądź przestrzennym systemem prowadnic.

 

Roleta dzień-noc prowadnice płaskie - z kasetą PCV przykręcaną do listwy przyszybowej i prowadnicami przyklejanymi do listew bocznych dwustronną taśmą piankową. Przeznaczona do montażu inwazyjnego, wyłącznie w oknach z płaskimi listwami.

 

Roleta dzień-noc prowadnice przestrzenne - z kasetą PCV i prowadnicami przyklejanymi do zabudowy okna za pomocą dwustronnej taśmy piankowej. Przeznaczona do bezinwazyjnego montażu zarówno w oknach z listwami płaskimi, jak i tam, gdzie są one okrągłe.

TKANINY:

 

Tkaniny poliestrowe do rolet dzień/noc z serii DK charakteryzują się mnogością kolorów, wysoką jakością oraz trwałością. 

 

 Tkanina do rolet

 

Gramatura: 110g/m2

 Przepuszczalność: 25-30% 

 Sposób czyszczenia: woda z lekkim detergentem 

 

Kiedy wybrać roletę z prowadnicami płaskimi a kiedy z przestrzennymi?

 

  • Roletę z prowadnicami płaskimi - możemy zastosować tylko w przypadku jeśli listwy przyszybowe są płaskie ( min. 1cm płaskiej powierzchni )Kaseta Jest ona przykręcana do listwy przyszybowej a prowadnice są przyklejane za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Głębokość kasety 2,5 cm.


                                                           

 

  • Roletę z prowadnicami przestrzennymi - możemy zastosować zarówno jeśli listwy przyszybowe są płaskie jak i półokrągłe. Kaseta oraz prowadnice są całkowicie przyklejane. Doskonałe rozwiązanie do drzwi balkonowych - stosujemy wtedy tylko jedną roletęGłębokość kasety 3,5 cm.

                                                        

 

Rolety
Roleta w kasecie dzień – noc


Roleta dzień-noc w kasecie


Montowana bezpośrednio do okna roleta dzień-noc z prowadnicami charakteryzuje się precyzyjnym oraz niezawodnym mechanizmem ukrytym w małogabarytowej kasecie z PCV.

Nie wchodzące w światło szyby prowadnice rolety umożliwiają swobodne kierowanie tkaniną nawet przy uchylonym oknie, a także przyczyniają się do eliminacji bocznych prześwitów (idealne rolety do stosowania w sypialniach).

Roleta okienna dzień-noc zawdzięcza swoją funkcjonalność płynnemu zestawianiu ze sobą warstw materiału z pasami zaciemniającymi i transparentnymi, pozwalającemu na uzyskanie różnorodnych efektów.

Kasetowe rolety dzień-noc możemy zintegrować z zabudową okna poprzez zastosowanie wykończeń drewnopodobnych.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 30cm-140 cm

 

Wysokość: 30cm-220 cm

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
5 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili