Rolety

Jeżeli roleta montowana jest do ściany do szerokości wnęki należy dodać 10cm (po 5cm na stronę) w celu zlikwidowania prześwitów. By roleta nie przeszkadzała w swobodnym otwieraniu okna do wysokości wnęki należy dodać 10 cm (roleta rolowana) lub 15cm (roleta rzymska).

 

ROLETA BAMBUSOWA

 

Doskonale wyglądająca roleta z masy bambusowej, montowana bezpośrednio do listwy przyszybowej za pomocą metalowych uchwytów (istenieje możliwość montażu do ściany). Naturalna roleta z bambusa to kapitalna dekoracja okien w pomieszczeniach wyposażonych w meble z naturalnego drewna, oraz ciekawa alternatywa dla żaluzji drewnianych. Standardowa roleta z bambusa nawijana jest „od dołu” (roll-up), co również odróżnia ją od innych rolet. Zwijana mata układa się na wałku, jednocześnie stanowiącym obciążnik rolety. W regulacji długości pomaga tu samoblokujący system sznurków, którego kompaktowy mechanizm nakryty jest falbanką. Wszystko to składa się na jedyny w swoim rodzaju efekt naturalnej elegancji.

 

Roleta bambusowa jest ekologicznym produktem, z kórego możemy korzystać w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

 

 

 

Rolety bambusowe na wymiar

 

W naszej ofercie rolet na wymiar znajdziesz także rolety bambusowe rzymskie, łączące naturalność materiału z charakterystycznym fałdowaniem uzyskanym dzięki technice tunelowania  Ta niezwykła roleta, która doskonale ociepli atmosferę wętrzna nie tylko w stylu rustykalnym, delikatnie rozprasza światło, nie gwarantując pełnego zaciemnienia. Z tego powodu najlepiej jest korzystać z niej w pomieszczeniach dziennych, takich jak kuchnia, czy salon.

 

Pamiętaj, że każda z rolet naturalnych jest niepowtarzalna. Ze względu na ich materiał, rolety te mogą nieznacznie różnić się w odcieniach i strukturze słojów.

 

 

Rolety
Roleta bambusowa

 

Roleta Bambusowa 

 

Roleta bambusowa to klasyczna lecz elegancka przesłona okienna oferowana w dwóch standardach: rolowanym i rzymskim.

 

Wykonana z naturalnej maty bambusowej roleta, świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach dziennych, gdzie nie potrzebujemy całkowitego zaciemnienia, lecz tylko delikatnego rozproszenia światła słonecznego. 

 

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 40cm-220cm

Wysokość: 100cm-260cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili