Osłony okien dachowych

Rolety do okien dachowych

 

Niezbędne uzupełnienie okna w systemie dachowym, skutecznie zatrzymują promienie słońca, szczególnie dające się we znaki na poddaszach. Rolety dachowe wspaniale integrują się z oknami Velux i FAKRO, zwiększając użytkowość systemu, a także podkreślając ich nowoczesny charakter. Poza ochroną przed słońcem, zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, nie ograniczając przy tym prawidłowej wentylacji.

 

Rolety dachowe zaciemniające  instalowane w świetle okna wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się niezwykłą trwałością. Roleta porusza się cicho i płynnie w kasecie i prowadnicach z anodowanego aluminium, umożliwiając bardzo skuteczne zasłonięcie okna (roleta dachowa bez prowadnic ma w systemie haczyki, które umożliwiają blokowanie tkaniny w kilku wyznaczonych miejscach).

Rolety na okna dachowe są szczególnie przydatne w sypialniach, dając możliwosć stopniowego redukowania światła, aż do całkowitego zaciemnienia. Jako producent rolet wewnętrznych oferujemy przystępne ceny i solidne doradztwo. Nasz rynek to nie tylko Lublin, lecz i cały kraj. Nie czakaj więc dłużej na zamówieniee rolet dachowych.


WSZYSTKIE PRODUKTY