Osłony okien dachowych

Instrukcja pomiaru rolety dachowej

ROLETA DACHOWA NA HAKACH

 

To rodzaj lekkiej, choć skutecznie blokującej światło rolety dachowej, bez kasety i prowadnic, której sterowanie dobywa się za pomocą uchwytu przymocowanego do listwy dolnej. Doskonale nadaje się do pomieszczeń na poddaszu oraz wszystkich nowoczesnych wnętrz z oknem zainstalowanym w dachu. Ta montowana do okna roleta dachowa jest skuteczna w blokowaniu prześwitów, jak również wyposażona w mechanizm sprężynowy zapobiegający fałdowaniu materiału nawet w przypadku jej instalacji na poziomo.

 

Podstawową cechą rolety na haczykach jest sposób blokowania jej pozycji odbywający się za pomocą haczyków przykręcanych do ramy okna. Transparentne haczyki rozmieszczone są w trzech równooddalonych od siebie punktach, i to właśnie o nie możemy zaczepić dół rolety odpowiednio uzyskując jej zwinięcie, a następnie częściowe lub całkowite zamknięcie na oknie. Ta elegancka roleta na okno dachowe dostępna w rozmiarach systemów okiennych Velux i FAKRO, może być montowana na dwa sposoby: tradycyjny; zapewniający jej ruch z góry do dołu, jak i odwrotny do niego, od dołu okna.

TKANINA:

 

Tkaniny z serii SHANTUNG to najbardziej popularne tkaniny poliestrowe. 

 

Tkanina ciemny beżTkanina kremowa

Tkanina brązTkanina szara

 

Gramatura: 172g/m2

Grubość: 0,4mm.

Przepuszczalność: 50% 

Sposób czyszczenia: woda z lekkim detergentem

Instrukcja montażu rolety dachowej

Osłony okien dachowych
Roleta dachowa na hakach


Roleta dachowa na hakach

 

To rodzaj lekkiej, choć skutecznie blokującej światło rolety dachowej bez kasety i prowadnic, której sterowanie dobywa się za pomocą uchwytu przymocowanego do listwy dolnej.

Blokowanie pozycji materiału rolety względem okna jest możliwe dzięki haczykom przykręcanym do jego ramy.

Roleta dachowa na hakach

Transparentne haczyki rozmieszczone są w trzech równooddalonych od siebie punktach, i to o nie zaczepiamy dół rolety odpowiednio uzyskując jej zwinięcie, a następnie częściowe lub całkowite zamknięcie na oknie.

Ta funkcjonalna roleta na okno dachowe dostępna w rozmiarach systemów okiennych Velux i FAKRO, może być montowana na dwa sposoby: tradycyjny; zapewniający jej ruch z góry do dołu, jak i odwrotny do niego, od dołu okna.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili