Rolety

Instrukcja pomiaru rolety

  • szerokość rolety to szerokość tkaniny roletowej (szerokość szyby+szerokość listew przyszybowych ok.4cm), wraz z mechanizmami roleta jest o 3cm szersza,
  • należy dokładnie podać szerokość wg wzoru, aby po zamontowaniu przy prowadzeniu żyłkowym "oczko" żyłki nie osiadało na klamce.

ROLETA MINI DZIEŃ - NOC 

 

To jedna z najmłodszych rolet na rynku, choć już ciesząca się dużą popularnością. Jej innowacyjny system oparty na podwójnej warstwie ruchomego materiału jest w stanie zarówno zaciemnić, jak i wspaniale rozproszyć światło. Rolety okienne dzień-noc zawdzięczają swoją funkcjonalność płynnemu zestawianiu ze sobą pasów zaciemniających i transparentnych, których każdy wzajemny układ jest odpowiedzialny za inny  efekt świetlny. Roleta dzień-noc może przypominać żaluzję poziomą, dlatego często nazywana jest roletą zebrą, bądź też roletą duo, ze względu na obecność poziomych pasów zaciemniających. Jej warstwa transparentna może z kolei odwoływać się do efektu, jaki dają firany.

 

                                                   Roleta dzień-noc        Roleta dzień-noc
 

  

Roleta dzień-noc typu mini charakteryzuje się bezinwazyjnym sposobem montażu na skrzydło okna, za pomocą haczyków. Regulujący jej położenie, jak i układ, łańcuszek z systemem samoblokującym nawija odpowiednią ilość materiału rolety na wałek z PVC, Łańcuszek sterujący może wisieć po dowolnej stronie okna, a kolor całego osprzętu to wybór między białym a brązowym. Zestaw rolety możemy dodatkowo uzupełnić o system prowadzenia żyłkowego, który przytrzyma jej materiał, podczas przeciągu lub otwierania okna. U nas znajdziesz rolety dzień-noc na wymiar, do wyboru z pasami w 27 odcieniach. W niezwykle przystępnej cenie otrzymasz wysoką funkcjonalność i efektowną dekorację.

 

 

Roleta dzień-noc

 

TKANINY:

 

Tkaniny poliestrowe do rolet dzień/noc z serii DK charakteryzują się mnogością kolorów, wysoką jakością oraz trwałością. 

 

 Roleta tkanina

 

Gramatura: 110g/m2

 Przepuszczalność: 25-30% 

 Sposób czyszczenia: woda z lekkim detergentem

Instrukcja montażu

Instrukcja montażu rolety

Rolety
Roleta mini dzień-noc

 


Roleta mini dzień-noc

Roleta okienna dzień-noc zawdzięcza swoją funkcjonalność płynnemu zestawianiu ze sobą warstw materiału z pasami zaciemniającymi i transparentnymi, których każdy wzajemny układ jest odpowiedzialny za inny efekt: zaciemnienia, bądź rozproszenia światła.

Roleta dzień-noc

Wersja rolety z mechanizmem mini charakteryzuje się bezinwazyjnym sposobem montażu na skrzydło okna, wykonywanym za pomocą haczyków. Regulujący jej położenie, jak i układ, łańcuszek z systemem samoblokującym nawija odpowiednią ilość materiału rolety na wałek z PVC. Roleta dzień-noc może przypominać żaluzję poziomą, dlatego często nazywana jest roletą zebrą, bądź roletą duo.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 30cm-140cm

 

Wysokość: 30cm-220 cm

 

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili