Plisy do okien typowych

 

Jak mierzyć plisę

Pomiar plis bezinwazyjnych

Proszę zmierzyć szerokość (a) szyba razem z listwą przyszybową oraz wysokość (b) całe skrzydło okna.

 

 

PLISY OKIENNE VEGAS

 

Vegas to plisy okienne z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, których ręczne przemieszczanie względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie materiału rolety. Vegas należą do grupy produktów okiennych o wyważonej estetyce i bardzo dużej funkcjonalności. Ich system umożliwia precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

plisy okienne     roleta plisowana     plisy na okna

 

ZASTOSOWANIE:

 

Finezyjne rolety plisowane nadają się do wnętrz w nowoczesnym stylu lub tam, gdzie wcześniej zrezygnowano z zasłon. To także rozwiązanie do pomieszczeń, których okna pozostają częściowo lub całkowicie zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się umiarkowaną ilością naturalnego światła. Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Oferujemy nowoczesne plisy na wymiar z materiałem w jednolitym modnym kolorze, bądź z estetycznym motywem oraz osprzętem do wyboru w jednym z 12 kolorów. Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

 

 

Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa dostępna w modnych kolorach, idealna do nowoczesnych wnętrz. Składa się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz sznurkowego mechanizmu prowadzącego. Korzystając z uchwytów umieszczonych na belkach możemy przesłonić nią dowolną część okna w sytuacjach, gdy światło słoneczne skoncentrowane jest w jednym paśmie lub też chcemy zasłonić tą jego partię, przez którą pomieszczenie widoczne jest z zewnątrz. To gotowa plisa na okno nadająca się do montażu bezinwazyjnego, co oznacza, że zainstalujesz ją na skrzydle okna za pomocą specjalnych zaczepów, nie nawiercając listwy przyszybowej (zaczepy w komplecie). 

 

 

 

W skład zamówienia wchodzi:

 


- tkanina plisowana;
- 2 aluminiowe belki z uchwytami PCV (zamocowane do tkaniny);
- 4 komplety haczyków do bezinwazyjnego montażu;
- 4 kwadraciki z dwustronną piankową taśmą klejącą.

 

 

 

plisy

 

                                                    

 

 
Nasza ekonomiczna roleta plisowana charakteryzuje się prostą obsługą oraz przemyślanym wykończeniem. Otwory w tkaninie, przez które przechodzi sznurek, są specjalnie tulejowane, dzięki czemu materiał wokół nich nie przeciera się i może być długo użytkowany. Tkanina plisy także wyróżnia się trwałością – jest ona zaimpregnowana preparatem antystatycznym (nie gromadzi kurzu), jak również odporna na strzępienie. Całość dopełniają zalakierowane na biało belki wykonane z aluminium, zakończone uchwytami z PCV.


 

 

 

 plisa

 


 Tkanina z aluminiową belką i uchwytem PCV

 

tkanina plisy - błękit

 

           Kolory sznurków skomponowane są z tkaninami

 

     

Prowadzenie wykonane zostało tu z mocnych, podwójnych sznurków,   których kolor jest dopasowany do tkaniny rolety (koniec z białymi sznurkami przy kolorowej plisie). Nasza plisa dostępna jest w dziesięciu kolorach oraz dziesięciu  rozmiarach odpowiadających standardowym skrzydłom okiennym.

 

Plisy do okien typowych
Plisy Stopsun


Plisy okienne Vegas


Vegas to rolety plisowane z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów i jest ono dwukierunkowe.

Ręczne przemieszczanie plisy względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie jej materiału na oknie.

Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Systemy rolet plisowanych umożliwiają precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 40cm-150 cm

 

Wysokość: 80cm-220cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
5 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili