Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY DRUKOWANY KWIATY

 

Parawan pokojowy z nadrukiem w Kwiaty umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu.

 

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan drukowany KWIATY może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z wpowodzeniem możemy ustawić go w salonie, biurze, czy restauracji. Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan ten świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. Szeroki wybór oferowanych wzorów Kwiatowych zadowoli każdego miłośnika piękna natury. 

 

 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 Wzory parawanów

 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie!!!

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 Ramki parawan Kwiaty

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Kwiaty

Parawan dekoracyjny z nadrukiem w KWIATY

 

Parawan pokojowy z nadrukiem w KWIATY umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Świetnie sprawdzi się w restauracji czy domu weselnym a także domowym salonie, pokoju czy sypialni.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca pomieszczenia. Kwiatowe grafiki które mogą być wydrukowane na parawanie, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom kwiatów i przyrody oraz dodadzą niezwykłego uroku miejscu w którym zostanie rozstawiony.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili