Parawany dekoracyjne

Parawan pokojowy z nadrukiem w Kwiaty umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu.

 

                         Parawan dekoracyjny Kwiaty                         Parawan dekoracyjny Kwiaty

 

Parawan drukowany KWIATY może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z wpowodzeniem możemy ustawić go w salonie, biurze, czy restauracji. Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan ten świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. Szeroki wybór oferowanych wzorów Kwiatowych zadowoli każdego miłośnika piękna natury. 

 

                     Parawan dekoracyjny Kwiaty                         Parawan dekoracyjny Kwiaty
          

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 Ramki parawan Kwiaty

Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV
 

Pokrycie naturalne:

drewno sosna naturalna

 

Dostępne kolory bejcy:

 

bejca grusza
bejca palisander bejca biała

 

Dostępne kolory okleiny:

 

okleina biała

 

okleina sosna okleina grusza

 

okleina mahoń okleina orzech

 

okleina inox

 

 

 

Parawan z nadrukiem może składać się z od 2-óch do 6-ściu skrzydeł.

Wymiary skrzydła parawanu:

wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan drukowany KWIATY

Parawan dekoracyjny z nadrukiem w KWIATY

 

Parawan pokojowy z nadrukiem w KWIATY umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Świetnie sprawdzi się w restauracji czy domu weselnym a także domowym salonie, pokoju czy sypialni.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca pomieszczenia. Kwiatowe grafiki które mogą być wydrukowane na parawanie, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom kwiatów i przyrody oraz dodadzą niezwykłego uroku miejscu w którym zostanie rozstawiony.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili