Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY SKANDYNAWSKI

 

Stylowy parawan dekoracyjny wykonany z wytrzymałej tkaniny całkowicie naciągniętej na system sosnowych ramek wyposażonych w zawiasy. Parawan pokojowy wszechstronnie dzieli i dekoruje wnętrza pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Dopasowany do kolorystyki wnętrza, dopełnia je i aranżuje.

Parawan Skandynawski może składać się z od 2-óch do 6-ściu skrzydeł, jego tkanina jest dostępna w sześciu kolorach.

Parawan skandynawski

  

ZASTOSOWANIE:


To elegancki parawan wykonany w spójnym, minimalistycznym stylu. Prosta forma w połączeniu z paletą wyważonych barw przywodzi na myśl skandynawski styl aranżacji wnętrz. Parawan ten doskonale uzupełni estetykę wnętrz opartych na klasycznych, pastelowych kolorach.

 

Parawan skandynawski w aranżacjiParawan skandynawski w aranżacji

 

Parawan skandynawski         

WYPEŁNIENIE PARAWANU:

 

TKANINA

Tkanina znajdująca się tu na zewnątrz drewnianej konstrukcji nie tylko ogranicza do minimum powierzchnię prześwitów, ale i tworzy estetyczny klimat; zszyta od góry i przystemplowana zawiasami w połowie wysokości konstrukcji pozostaje napięta, przez cały czas zachowując duży efekt. Jednokolorowa tkanina parawanu wykonana jest z 100% poliestru, a jej całkowita gramatura wynosi 190 g/m2.

 

rama

 

DOSTĘPNE KOLORY TKANINY:

  RAMY PARAWANU:

 

Skrzydło parawanu składa się z tkaniny naciągniętej na ramkę z naturalnego sosnowego drewna (ramka została specjalnie wyfrezowana dla estetycznego efektu) oraz zawiasów w kolorze złota.

Parawan skandynawski                                Parawan skandynawski     

   

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

drewno sosna naturalna

 

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:

 

wymiary parawanu - grafika

 Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Skandynawski

 

Parawan pokojowy Skandynawski

 

Stylowy parawan dekoracyjny wykonany z wytrzymałej tkaniny (100% poliester, 190 g/m2.), całkowicie naciągniętej na system sosnowych ramek wyposażonych w zawiasy.

Jego prosta forma w połączeniu z paletą wyważonych barw przywodzi na myśl skandynawski styl aranżacji wnętrz.

Skrzydło parawanu składa się z tkaniny naciągniętej na ramkę z naturalnego sosnowego drewna oraz kompletu zawiasów w kolorze złota.

Tkanina znajdująca się tu na zewnątrz drewnianej konstrukcji, nie tylko ogranicza do minimum powierzchnię prześwitów, ale i tworzy klimat estetycznej spójności.

Parawan Skandynawski doskonale uzupełni estetykę wnętrz opartych na klasycznych, pastelowych kolorach.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili