Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY wzór PLAŻA

 

Dodaj odrobinę egzotyki do Swojego domu z Naszym parawanem drukowanym o pięknym wypełnieniu stylowanym plażowym klimatem.

Ze względu na kompozycję przedstawiającą tropikalną plażę, nasz parawan to doskonała dekoracja pokoju wielbiciela dalekich podróży lub osoby wciąż tęskniącej za latem. Jest to także wspaniały gadżet do aranżacji punktu biura podróży lub lobby letniego kurortu.

 Parawan plaża w aranżacji

 

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, przestrzeń jadalną, czy jednostkę pracy. Analogicznie możemy ustawiać go w salonie, biurze, czy restauracji serwującej orzeźwiające dania i napoje.

 

parawan plaża w aranżacji

 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

Wzory wypełnienia parawan PLAŻA

 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie!!!

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 Ramki parawan Kwiaty

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Plaża

Parawan dekoracyjny pokojowy druk PLAŻA

Parawan z nadrukiem, to praktyczna dekoracja do Twojego wnętrza. Lekka i solidna konstrukcja pozwoli Ci dowolnie i wkażdej chwili zaaranżować przestrzeń w Twoim salonie, pokoju lub w pomieszczeniu użytkowym Twojej firmy.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili