Parawany dziecięce

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY DRUKOWANY wzór MAPA

 

Edukacyjny parawan do pokoju dziecięcego wykonany z naturalnego sosnowego drewna i zaimpregnowanej tkaniny odpornej na przetarcia. Za pomocą systemu 3 skrzydeł zamontowanych na zawiasach, wszechstronnie dzieli i dekoruje przestrzeń pokoju dziecka i nastolatka.

Parawan edukacyjny Mapa składa się z 3-ech skrzydeł.

parawan mapa - aranżacja 1

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan dziecięcy Mapa może uprzyjemnić naukę, jak i uatrakcyjnić wszelką zabawę, wydzielając indywidualną przestrzeń dla każdej z domowych aktywności. Możemy go stosować w celu oddzielenia części sypialnej od reszty pokoju lub też stworzenia za nim kącika do przechowywania zabawek.

Wypełniony tkaniną z nadrukiem przedstawiającym Mapę Krajów Świata, ten parawan stanie się bezpretensjonalną pomocą naukową i praktyczną dekoracją w jednym.   

 

parawan mapa - aranżacja 2parawan mapa - fragment nadruku 1  

 

 

 

parawan mapa - fragment nadruku 2

 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 Wypełnienie Mapa

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie parawanu!!!

 

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które to możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną PCV w celu uzyskania koloru.

Krawędzie ramek parawanu są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę całej konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 
parawan mapa - ramki

 

 parawan mapa - zawiasy

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 

 

 

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dziecięce
Parawan Mapa

 

Parawan pokojowy Mapa

 

Edukacyjny parawan do pokoju dziecięcego wykonany z naturalnego sosnowego drewna i zaimpregnowanej tkaniny z nadrukiem Mapa Krajów Świata.

To bezpretensjonalna pomoc naukowa i praktyczna dekoracja w jednym. Parawan ten możemy stosować w celu oddzielenia części sypialnej od reszty pokoju lub też stworzenia za nim kącika do przechowywania zabawek.

Parawan dziecięcy Mapa może uprzyjemnić naukę, jak i uatrakcyjnić wszelką zabawę, wydzielając indywidualną przestrzeń dla każdej z domowych aktywności.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a krawędzie ramek są frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji.Podstawowe parametry

  • Pokaż galerię

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili