Rolety

Jeżeli roleta montowana jest do ściany do szerokości wnęki należy dodać 10cm (po 5cm na stronę) w celu zlikwidowania prześwitów. Jest to szerokość materiału, całkowita szerokość roletki razem z mechanizmem i wieszakami będzie ok. 3,5cm większa od szerokości materiału:

 

 

Jeżeli roleta montowana jest we wnęce należy zmierzyć szerokość wnęki i odjąć 1cm. Jest to szerokość całkowita rolety wraz z uchwytami i wieszakami:

 

 

 

 

ROLETA WOLNOWISZĄCA

 

Roleta wolnowisząca jest znana od dawna. Zasłania całe okno zastępując zasłony lub firany.

 Rolety wolnowiszące:

 

  • można zamontować do glifu nad oknem, bądź do sufitu,
  • można również zamontować je we wnęce okiennej przy czym należy pamiętać o tym, czy nie będzie przeszkadzała w przypadku otwierania okien, oraz że wymiar rolety to wymiar materiału (po bokach wystają jeszcze mechanizmy na ok. 7cm,
  • szerokość rolety dochodzi nawet do 2,5m.

 

Dokonując wyboru miejsca i sposobu umocowania rolety musimy wziąć pod uwagę możliwość łatwego otwierania okna po zainstalowaniu rolety. Podnoszenie rolety odbywa się przy pomocy łańcuszka. Rolety wolnowiszące stosujemy najczęściej do zasłaniania dużych powierzchni okiennych (powyżej 120 cm szer.) za pomocą jednej rolety.

TKANINY:

 

Jest to najbardziej ekonomiczna forma osłony przed słońcem. Posiadamy wysokiej jakości, modne wzory tkanin, dzięki czemu Twoje rolety będą idealnym elementem dokoracyjnym wnętrza mieszkania, biura lub miejsca użyteczności publicznej.

Rolety
Roleta wolnowisząca

Roleta wolnowisząca charakteryzuje się wszechstronnym montażem do sufitu, nadproża, ściany lub wnęki okiennej. Jest idealna, gdy szukasz rolety do zasłonięcia większej powierzchni, bądź po prostu nowoczesnego zamiennika tradycyjnej zasłony. 

 

Roleta wykonana jest na rurze o średnicy fi 25. System samohamujący umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. System łańcuszkowy umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z rolety.

 

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 60cm-250cm

 

Wysokość: 100cm-270cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili