Kotary bambusowe

Ekologiczna kotara na kołach wykonana z listewek bambusa połączonych ze sobą grubą nicią, w zestawie z metalowym drążkiem o średnicy 16, 19 lub 25 mm. Gotowe zasłony bambusowe nadają się do wieszania na drążku zamocowanym we wnęce lub do ściany (jest to możliwe dzięki specjalnym wspornikim; ściennym i bocznym, odpowiednio przeznaczonym dla drążka zamontowanego do ściany lub do wnęki). Duże kółka kotary (40 mm średnicy) wykonane z galwanizowanego metalu zapewniają łatwe przesuwanie maty po drążku.

 

kotara bambusowa na drążku

              kotara bambusowa zwinięta

Kółko z galwanizowanego metalu o średnicy 40 mm i kotara złożona na drażku.

 

Maksymalna wysokość zasłony bambus to 240 cm; matę możnemy skrócić na dowolną wysokość, przycinając ją od dołu. Podana szerokość odpowiada kotarze rozłożonej na płasko; szerokość kotary na drążku będzie mniejsza o ok. 30% ze względu na fałdowanie materiału. W przypadku montażu we wnęce drzwiowej, drążek powinien być zamontowany co najmniej 15-17 cm od górnej krawędzi wnęki. Odległość kółek od górnego brzegu kotary wynosi ok. 13-15 cm, w zależności od rodzaju maty.

Oferujemy gotowe kotary bambusowe na wymiar w 2 wariantach kolorystycznych (sprawdź opcje w zakładce Kalkulator).


 

wspornik boczny

wspornik ściennyW zależności od wariantu montażu należy dobrać odpowiednie wsporniki : do wnęki- boczne, do ściany - ścienne
 
Kotary bambusowe
Kotara bambusowa na przelotkach na wymiar


Kotara bambusowa drzwiowa z drążkiem


Ekologiczna kotara na kołach wykonana z listewek bambusa połączonych ze sobą grubą nicią, w zestawie z metalowym drążkiem o średnicy 16, 19 lub 25 mm.

Duże kółka kotary (40 mm średnicy) wykonane z galwanizowanego metalu zapewniają łatwe przesuwanie maty po drążku.

Gotowa zasłona bambusowa nadaje się do wieszania na drążku zamocowanym we wnęce lub do ściany (jest to możliwe dzięki doborowi odpowiednich wsporników).

Maksymalna wysokość zasłony bambus to 240 cm; matę możnemy skrócić na dowolną wysokość, przycinając ją od dołu.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Wysokość: 100cm - 240cm

Szerokość: 100cm - 200cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili