Kotary ze skóry ekologicznej

Doskonała do przesłonięcia drzwi wejściowych kotara wykonana ze skóry ekologicznej ograniczającej dopływ zimnego powietrza do pomieszczeń. Ekologiczny materiał skóropodobny jest łatwy w czyszczeniu oraz miękki, dzięki czemu kotara wiatrołap łatwo układa się w fałdy. To idealne rozwiązanie do pomieszczeń nie posiadających holu, takich jak stare domy, sklepy, czy bary.

 
Dół kotary jest podwinięty i obszyty na wys. 10 cm, podobnie jak jej góra. 

   We wzmocnionej, podwójnej warstwie górnego podwinięcia wybite są metalowe kółka o średnicy 4 cm każde. Kółka umożliwiają umieszczenie kotary na drążku i zamocowanie kompletu we wnęce drzwiowej lub na wspornikach do ściany. Metalowy drążek o średnicy 16, 19 lub 25 mm jest dołączony do kotary. Możesz wybrać 2 kolory kółek i drążka (stare złoto i satyna).

Uwaga. Wybór koloru wypełnienia dotyczy przedniej strony kotary, tylna strona jest całkowicie jasna.

 

Kotara wiatrołap na drążku dołączonym do zestawu.

 

Kotary ze skóry ekologicznej
Kotara ekologicznaZasłona drzwiowa - wiatrołap


Doskonała do przesłonięcia drzwi wejściowych kotara wykonana ze skóry ekologicznej ograniczającej dopływ zimnego powietrza do wnętrza domu.

To idealne rozwiązanie do pomieszczeń nie posiadających holu, takich jak stare domy, sklepy, czy bary.

Metalowe kółka o średnicy 4 cm umożliwiają umieszczenie kotary na drążku i zamocowanie kompletu we wnęce drzwiowej lub na wspornikach do ściany.

Ekologiczny materiał skóropodobny jest łatwy w czyszczeniu oraz miękki, dzięki czemu kotara wiatrołap łatwo układa się w fałdy.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 100cm-140cm

 

Wysokość: 110cm-240cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili