Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY PROMO KOLOR

 

Funkcjonalny i przystępny cenowo parawan pokojowy z tkaniną w modnych kolorach. Za pomocą systemu skrzydeł zamontowanych na zawiasach dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Jego zaimpregnowana, ale delikatna w dotyku tkanina jest antystatyczna i odporna na ścieranie.

Parawan Promo Kolor może składać się z od 2-óch do 6-ściu skrzydeł.


parawan promo kolor aranżacja 1parawan promo kolor aranżacja 2

 

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan pokojowy Promo Kolor może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracj, gdzie spełni rolę estetycznej przesłony stolików z gośćmi.

Ze względu na swoją paletę barw, parawan Promo Kolor sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach z obecnością wyrazistych kolorów.


parawan promo kolor aranżacja 3 

WYPEŁNIENIE PARAWANU:

 

Poliestrowa tkanina parawanu Promo Color jest pokryta ochronną warstwą poliuretanu, dzięki czemu nie traci koloru. Taka impregnacja dodatkowo chroni jej powierzchnię przed zabrudzeniami i przetarciami, a trwały materiał jest równocześnie delikatny w dotyku.

Tkanina o wysokiej gramaturze 190 g/m2 zapewnia skuteczną osłonę wnętrza parawanu przed otoczeniem.

 

parawan promo kolor aranżacja 4 parawan promo kolor aranżacja 5
 

               Parawan pokojowy Promo Kolor -  waraianty kolorystyczne tkaniny

               
             Promo color kolory

                                          

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 ramki parawanu

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

  WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Promo Kolor


Parawan dekoracyjny Promo Kolor

 

Funkcjonalny i przystępny cenowo parawan pokojowy z tkaniną w modnych kolorach. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową.

Parawan drukowany Promo Kolor może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy.

Ze względu na swoją paletę barw, Promo Kolor sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach z obecnością wyrazistych kolorów.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a krawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili