Panele japońskie

Budowę zasłon panelowych, zwanych inaczej panel trackami albo panelami japońskimi, można porównać do systemu drzwi przesuwnych. Podobnie do nich, panele okienne złożone są z pasów materiału zamontowanych na szynach i poruszających się w nich za pomocą sznurka (ewentualnie uchwytu, a nawet pilota). Wymiary każdego z wymienionych elementów wykonywane są pod dany system okienny (dokonaj wyceny w zakładce Kalkulator).

Mogące służyć także jako rozdzielenie wnętrza oraz osłona wnękowa, panele okienne odznaczają się dużym walorem dekoracyjnym tkanin dostępnych w bogatej palecie kolorów i deseni. Prosta forma paneli japońskich sprawdza się w we wnętrzach o różnej stylistyce: od minimalistycznie nowoczesnych, po te w stylu retro; od biur i sal konferencyjnych, po salony i pokoje mieszkalne.

Oferujemy system żaluzji panelowych jedno- lub dwustronnych na szynach złożonych z od 2 do 5 torów, wraz z osprzętem w kolorach białym lub anodowym (kolory RAL dostępne za dodatkową opłatą), a także standardową opcją sterowania za pomocą sznurka.

Panele japońskie
Zasłona panelowa


Zasłony panelowe okienne


Mogące służyć jako rozdzielenie wnętrza oraz osłona wnękowa, panele okienne odznaczają się dużym walorem dekoracyjnym tkanin dostępnych w bogatej palecie kolorów i deseni.

Budowę zasłon panelowych, zwanych inaczej panel trackami albo panelami japońskimi, można porównać do systemu drzwi przesuwnych; podobnie do nich, składają się z pasów materiału zamontowanych na szynach i poruszających się w nich za pomocą sznurka.

Prosta forma paneli japońskich sprawdza się w we wnętrzach o różnej stylistyce: od minimalistycznie nowoczesnych, po te w stylu retro; od biur i sal konferencyjnych, po salony i pokoje mieszkalne.

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili