Żaluzje aluminiowe

Pomiar nad wnęką

 

Pomiar we wnęce

ŻALUZJE ALUMINIOWE OKIENNE Z LAMELĄ 50 MM

 

Żaluzja o szerokich piórkach, przeznaczona do okien o większej powierzchni. Jej solidny wygląd przysłuży się dekoracji Twojego okna w klasycznym lub nowatorskim stylu (elementy osprzętu, takie jak sznurek, drabinka i rynny mogą być w tym samym, co lamela bądź też innym kolorze). W przypadku żaluzji z lamelą o szerokości 50 mm zalecany jest montaż do ściany za pomocą twistów metalowych.

Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz (przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła) to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium. Zestaw pozytywnych cech uzupełnia łatwość usuwania kurzu z kilku lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki.

Żaluzje aluminiowe
Żaluzja aluminiowa 50MM


Żaluzja aluminiowa z lamelą 50 mm


Żaluzja o szerokich piórkach, przeznaczona do okien o większej powierzchni, do montażu naściennego za pomocą twistów metalowych. Elementy jej osprzętu, takie jak sznurek, drabinka i rynny mogą być w tym samym, co lamela bądź też innym kolorze.

Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła, to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium.

Zestaw pozytywnych cech uzupełnia łatwość usuwania kurzu z kilku lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Max. szerokość: 300cm

Max. wysokość:300cm

 

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili