Żaluzje aluminiowe

Pomiar na listwie przyszybowej

 

Pomiar bezinwazyjny

Pomiar nad wnęką

ŻALUZJE ALUMINIOWE OKIENNE Z LAMELĄ 25 MM

 

Żaluzja aluminiowa o wąskich piórkach, pozwalających na duży zakres regulacji nasłonecznienia. Jej smukły wygląd przysłuży się dekoracji Twojego okna w klasycznym lub nowatorskim stylu (elementy osprzętu, takie jak sznurek, drabinka i rynny mogą być w tym samym, co lamela bądź też innym kolorze). Żaluzje z aluminium nadają się do okien plastikowych i drewnianych, oferując możliwość instalacji na zewnątrz okna lub wewnątrz szyby (za pomocą uchwytów i dodatkowych akcesoriów możliwy jest także montaż bezinwazyjny do ramy okna).

 

żaluzja


Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz (przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła), to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium. Zestaw pozytywnych cech uzupełnia łatwość usuwania kurzu z wielu lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki. W przypadku większych zabrudzeń, możliwy jest prosty demontaż żaluzji w celu jej delikatnego umycia (zależy to także od wybranego typu montażu).


Żaluzja aluminiowa 25 mm – dostępny montaż za pomocą:


informacje zaluzje

Instrukcja montażu żaluzji

Żaluzje aluminiowe
Żaluzja aluminiowa 25MM


Żaluzje aluminiowe z lamelą 25 mm


Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła, to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium.

Żaluzje z aluminium nadają się do okien plastikowych i drewnianych, oferując możliwość instalacji na zewnątrz okna lub wewnątrz szyby (za pomocą uchwytów i dodatkowych akcesoriów możliwy jest także montaż bezinwazyjny do ramy okna).


Zestaw pozytywnych cech żaluzji z aluminium uzupełnia łatwość usuwania kurzu z wielu lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki.

W przypadku większych zabrudzeń, możliwy jest prosty demontaż żaluzji w celu jej delikatnego umycia (zależy to także od wybranego typu montażu).

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Max. szerokość: 300cm

Max. wysokość: 300cm

 

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili