Żaluzje aluminiowe

Pomiar na listwie przyszybowej

 

Pomiar bezinwazyjny

Pomiar nad wnęką

ŻALUZJE ALUMINIOWE OKIENNE Z LAMELĄ 25 MM

 

Żaluzja aluminiowa o wąskich piórkach, pozwalających na duży zakres regulacji nasłonecznienia. Jej smukły wygląd przysłuży się dekoracji Twojego okna w klasycznym lub nowatorskim stylu (elementy osprzętu, takie jak sznurek, drabinka i rynny mogą być w tym samym, co lamela bądź też innym kolorze). Żaluzje z aluminium nadają się do okien plastikowych i drewnianych, oferując możliwość instalacji na zewnątrz okna lub wewnątrz szyby (za pomocą uchwytów i dodatkowych akcesoriów możliwy jest także montaż bezinwazyjny do ramy okna).

Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz (przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła), to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium. Zestaw pozytywnych cech uzupełnia łatwość usuwania kurzu z wielu lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki. W przypadku większych zabrudzeń, możliwy jest prosty demontaż żaluzji w celu jej delikatnego umycia (zależy to także od wybranego typu montażu).


Żaluzja aluminiowa 25 mm – dostępny montaż za pomocą:

- twistów metalowych;
- pudełek plastikowych (białych albo przezroczystych);
- wieszaków bezinwazyjnych (+ 30zł).

Instrukcja montażu żaluzji

Żaluzje aluminiowe
Żaluzja aluminiowa 25MM


Żaluzje aluminiowe z lamelą 25 mm


Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła, to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium.

Żaluzje z aluminium nadają się do okien plastikowych i drewnianych, oferując możliwość instalacji na zewnątrz okna lub wewnątrz szyby (za pomocą uchwytów i dodatkowych akcesoriów możliwy jest także montaż bezinwazyjny do ramy okna).


Zestaw pozytywnych cech żaluzji z aluminium uzupełnia łatwość usuwania kurzu z wielu lamel na raz za pomocą specjalnej szczotki.

W przypadku większych zabrudzeń, możliwy jest prosty demontaż żaluzji w celu jej delikatnego umycia (zależy to także od wybranego typu montażu).

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Max. szerokość: 300cm

Max. wysokość: 300cm

 

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili