Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

System plisy okiennej z jedną ruchomą belką i jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną plisy odbywa się za pomocą sznurka, jak w klasycznej żaluzji (nie wyposażona w uchwyt dolna belka służy jako element obciążający). Roleta plisowana z systemem XIV nie posiada stałej rynny dolnej, dlatego linki prowadzące jej materiał mocowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej.

Nowoczesne plisy w systemie XIV to doskonałe połączenie żaluzji z delikatniejszą w stylu nowoczesną roletą. Sprawdzą się w pomieszczeniach, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy pozostawić ograniczoną ilości naturalnego światła. Żaluzja plisowana z systemem sznurkowym nie zaciemni wnętrza, ale jej materiał w dalszym ciągu zapewni pożądany stopień prywatności. Kolor jej tkaniny oraz okleinę osprzętu mogą Państwo wybrać z bogatej oferty sklepu.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system XIV


Żaluzja plisowana system XIV


System plisy okiennej z jedną ruchomą belką i jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nim za pomocą sznurka, jak w klasycznej żaluzji.

Roleta plisowana z systemem XIV nie posiada stałej rynny dolnej, dlatego linki prowadzące jej materiał mocowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej.


Żaluzja plisowana z systemem sznurkowym nie zaciemni wnętrza, ale jej materiał w dalszym ciągu zapewni pożądany stopień prywatności.

Kolor tkaniny oraz okleinę profilu mogą Państwo wybrać z bogatej oferty sklepu.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili