Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

Wariant plisy okiennej z dwiema ruchomymi belkami oraz jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nim za pomocą sznurków zainstalowanych po obu stronach systemu, i jest ono dwukierunkowe - plisę możemy zwijać i rozwijać jednocześnie z dwóch stron, przesłaniając dowolną powierzchnię okna. Dostępne w wielu kolorach tkanin, żaluzje plisowane z systemem XV to najpraktyczniejsze z dostępnych rozwiązań do okien o regularnym kształcie. Możemy instalować je w świetle szyby, na listwach przyszybowych oraz za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Nowoczesne plisy to niezwykłe połączenie żaluzji z delikatniejszą w stylu nowoczesną roletą. Sprawdzają się w pomieszczeniach, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie pragniemy pozostawić pewną ilość naturalnego światła. Dodatkowo, system z dwiema ruchomymi belkami sterowanymi za pomocą sznurków pozwala precyzyjnie przesłonić dowolne pasmo okna (np. środek), blokując dostęp do wnętrza najmocniejszym promieniom.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system XVŻaluzja plisowana system XV

Wariant plisy okiennej z dwiema ruchomymi belkami oraz jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nim za pomocą sznurków zainstalowanych po obu stronach systemu, i jest ono dwukierunkowe.

System z dwiema ruchomymi belkami sterowanymi za pomocą sznurków pozwala precyzyjnie przesłonić dowolne pasmo okna (np. środek), zwijając lub rozwijając plisę z każdej z jej stron.

Dostępne w wielu kolorach żaluzje plisowane możemy instalować w świetle szyby, na listwach przyszybowych oraz za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.


 

 

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili