Żaluzje drewniane

 

Łatwość  komponowania się z ramami okiennymi oraz elementami wyposażenia wnętrz to zdecydowane zalety żaluzji wewnętrznej drewnianej. Jej naturalny materiał z obecnością słojów daje niepowtarzalny efekt ceniony przez wielu użytkowników, i jest stosowany w pomieszczeniach o różnym charakterze. Dla podkreślenia spójności koloru, maskownica rynny górnej oraz belka dolna żaluzji są wykonane w tym samym odcieniu, co wybrana lamele. Pozostałe elementy konstrukcji (sznurki nylonowe i drabinki) posiadają barwę do niej zbliżoną.

Żaluzja drewniana (lamela 50 mm) – szczegóły techniczne:


- lamele o szerokości 50 mm;
- brak prowadzenia bocznego w standardzie;
- szerokość rynny górnej to 5,5 cm, a belki dolnej 1,5 cm;
- długość zwiniętej żaluzji to 12 cm na każdy metr jej wysokości;
- w przedziale szerokości 40-55 cm, pokrętło i sznurki muszą być umieszczone po przeciwnych stronach.

Przy składaniu zamówienia należy podać całkowite wymiary żaluzji (wysokość, szerokość). Dla wymiarów pośrednich aktualna jest cena wymiaru większego.

 

Opcje dodatkowe:

- stalowa linka do prowadzenia bocznego (+19 zł);
- osłona karniszowa (+37 zł);
- drabinka taśmowa (5% wartości zamówienia).


Z uwagi na naturalny materiał żaluzji drewnianej, kolory lamel charakteryzują się ograniczoną powtarzalnością kolorów oraz zmiennym układem słojów. Elementy drewniane żaluzji ulegają czasem niewielkim odkształceniom.

Żaluzje drewniane nie mogą być stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z podwyższoną wilgotnością.

Żaluzje drewniane
Żaluzja drewniana lamela 50mm


Żaluzja drewniana 50 mm

Łatwość komponowania się z ramami okiennymi oraz elementami wyposażenia wnętrz to zdecydowane zalety żaluzji poziomej drewnianej.

Jej naturalny materiał z obecnością słojów daje niepowtarzalny efekt ceniony przez wielu użytkowników, i jest stosowany w pomieszczeniach o różnym charakterze

Dla podkreślenia spójności koloru, maskownica rynny górnej oraz belka dolna żaluzji są wykonane w tym samym odcieniu, co wybrana lamele. Pozostałe elementy konstrukcji (sznurki nylonowe i drabinki) posiadają barwę do niej zbliżoną.

W standardowej żaluzji 50 mm brak jest prowadzenia bocznego. Długość zwiniętej żaluzji to 12 cm na każdy metr jej wysokości.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 50cm-270cm

 

Wysokość: 40cm-300cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili