Żaluzje drewniane

Łatwość komponowania się z ramami okiennymi oraz elementami wyposażenia wnętrz to zdecydowane zalety żaluzji poziomej drewnianej. Jej naturalny materiał z obecnością słojów daje niepowtarzalny efekt ceniony przez wielu użytkowników, i jest stosowany w pomieszczeniach o różnym charakterze. Dla podkreślenia spójności koloru, maskownica rynny górnej oraz belka dolna żaluzji są wykonane w tym samym odcieniu, co wybrana lamele. Pozostałe elementy konstrukcji (sznurki nylonowe i drabinki) posiadają barwę do niej zbliżoną.

Żaluzje drewniane na wymiar (lamela 25 mm) – szczegóły techniczne:


- w żaluzji znajduje się prowadzenie boczne, w postacie żyłki nylonowej;
- szerokość rynny górnej to 2,6 cm, a belki dolnej 1,5 cm;
- długość zwiniętej żaluzji to 13 cm na każdy metr jej wysokości;
- w przedziale szerokości 20-38cm, pokrętło i sznurki muszą być umieszczone po przeciwnych stronach.

Informacje dotyczące zakupu

Przy składaniu zamówienia należy podać całkowite wymiary żaluzji (wysokość, szerokość). Dla wymiarów pośrednich aktualna jest cena wymiaru większego.

Istnieje możliwość zamówienia stalowej linki do prowadzenia bocznego, jak również zaczepów do instalacji bezinwazyjnej (cena obydwu atrybutów wynosi 12 zł).

Opcje dodatkowe:

- osłona karniszowa (+25 zł);
- wieszaki bezinwazyjne (+15 zł);


Z uwagi na naturalny materiał żaluzji drewnianej, kolory lamel charakteryzują się ograniczoną powtarzalnością kolorów oraz zmiennym układem słojów. Elementy drewniane żaluzji ulegają czasem niewielkim odkształceniom.

Żaluzje drewniane nie mogą być stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z podwyższoną wilgotnością.

Żaluzje drewniane
Żaluzja drewniana lamela 25mm


Żaluzja drewniana 25 mm

Łatwość komponowania się z ramami okiennymi oraz elementami wyposażenia wnętrz to zdecydowane zalety żaluzji poziomej drewnianej.

Jej naturalny materiał z obecnością słojów daje niepowtarzalny efekt ceniony przez wielu użytkowników, i jest stosowany w pomieszczeniach o różnym charakterze

Dla podkreślenia spójności koloru, maskownica rynny górnej oraz belka dolna żaluzji są wykonane w tym samym odcieniu, co wybrana lamele. Pozostałe elementy konstrukcji (sznurki nylonowe i drabinki) posiadają barwę do niej zbliżoną.

W żaluzji znajduje się prowadzenie boczne, w postacie żyłki nylonowej. Długość zwiniętej żaluzji to 13 cm na każdy metr jej wysokości.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 40cm-250cm

 

Wysokość: 40cm-260cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili