Werandy

Zadaszenie tarasu UniOne jest doskonale wykończone, dostępne w kilku kolorach i oferuje szeroki wybór wariantów, na przykład okrągły lub klasyczny kształt rynny oraz półokrągłe lub kwadratowe słupki. Pozwala to na dostosowanie pergoli do Twojego stylu, gustu oraz idealne dopasowanie do domu i ogrodu. Zadaszenia wykonane są z profili aluminiowych, można je stosować nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale także w restauracjach czy hotelach. System zadaszeń pokryty poliwęglanem komorowym dostępny w kolorze mlecznym o grubości 16 mm, posiadającym dwustronny filtr UV.

 

Dostępne rodzaje rynny:

pergola aluminiowa

Rynna konstrukcji jest zintegrowana z odpływem ukrytym w słupkach.

 

 

Dostępne rodzaje belki:

 weranda aluminiowa

Dostępne kolory konstrukcji:

 zabudowa tarasu


Pokrycie dachu:

Poliwęglan komorowy opal (mleczny)

Nieprzezroczyste pokrycie dachowe z poliwęglanu o grubości 16 mm zapewnia doskonały cień, a jego solidna konstrukcja sprawia, że może być używana przez cały rok.

 

Zadaszenie może posiadać dodatkowe wyposażenie:

  • System oświetlenia LED sterowanego pilotem (dostępne w tym produkcie)
  • Drzwi szklane, przesuwne, które zamienią taras w ogród zimowy. Drzwi są połączone ze sobą szczelnie tworząc ścianę ze szkła.
  • Ściany boczne.
  • Rolety przeciwsłoneczne dachowe i ścienne.
  • Żaluzje drewniane.

Czas realizacji 4-6 tygodni.

Wymagany jest montaż, który oferujemy za dodatkową opłatą po wcześniejszym kontkacie z klientem lub montaż samodzielny z dostępem do instrukcji obsługi i filmów.

Werandy
Weranda UniOne

 

System UniOne to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się swoim tarasem lub balkonem przez cały rok. Konstrukcja wykonana z wytrzymałego aluminium dostępna w wielu kolorach, zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również odporność na warunki atmosferyczne.

 

Model UniOne gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Dzięki szerokiej opcji prsonalizacji produktu oraz dużemu wachlarzowi dostępnych rozmiarów, zabudowa aluminiowa UniOne, oferuje nieskończone możliwości i można ją dostosować do każdego rozmiaru i stylu.

Podana cena dotyczy samego produktu, ostateczny koszt z montażem jest wyceniany indywidualnie po przeprowadzeniu wizji lokalnej lub rozmowie z klientem. 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
21 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili