Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny na ramie okiennej

Nowoczesne żaluzje plisowane z dwiema ruchomymi belkami i jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną plis odbywa się ręcznie, za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, w zależności od wybranego miejsca montażu (po całkowitym zwinięciu obu plis, materiał zbiera się do belki). Roleta plisowana z systemem VIII nie posiada stałej rynny dolnej, dlatego sznurki prowadzące jej materiał mocowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej.

Rolety plisowane z systemem VIII umożliwiają efektowne zestawianie dwóch tkanin w jednej żaluzji. Dzięki temu jesteśmy w stanie łączyć ze sobą plisy w różnych kolorach, bądź też stosować je wymiennie na jednym oknie. Uchwyty plis przemieszczane względem szyby zwijają lub rozwijają ich harmonijkowy materiał To doskonałe rozwiązanie do wnętrz w nowoczesnym stylu lub pomieszczeń, gdzie zrezygnowano z firan i zasłon. Oferujemy plisy w bogatej palecie kolorów współgrających z wieloma rodzajami wystroju.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system VIII


Plisy okienne dwukolorowe system VIII


Roleta plisowana z dwiema ruchomymi belkami oraz jedna rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną odbywa się w niej ręcznie, za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, i jest ono jednokierunkowe.

Systemem VIII umożliwia efektowne zestawienie dwóch tkanin w jednej żaluzji, dzięki czemu możemy łączyć ze sobą plisy w różnych kolorach, bądź też stosować je wymiennie na jednym oknie.


Roleta plisowana z systemem VIII nie posiada stałej rynny dolnej, dlatego sznurki prowadzące jej materiał mocowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny
  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili