Rolety zewnętrzne

Instrukcja pomiaru rolety zewnętrznej

 

Roleta zewnętrzna elewacyjna na profilu o grubości 39 mm, skonstruowana z aluminiowych prowadnic bocznych oraz kasety. Jej wykonana z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową osłona jest sterowana ręcznie za pomocą nawijki korbowej, To solidna ochrona wnętrz przed światłem, a zarazem izolacja termiczno-akustyczna przeznaczona do montażu w lub na zewnątrz elewacyjnej wnęki okiennej budynku. 

Rolety elewacyjne możemy wyposażyć w funkcjonalne zabezpieczenia i elementy dodatkowe, a także przygotować w kolorze komponującym się z wyglądem fasady (duży wybór kolorów drewnopodobnych skrzynki, pokryw bocznych, listew dolnych oraz prowadnic).

Zastosowanie rolet zewnętrznych wiąże się z wieloma korzyściami podwyższającymi poziom komfortu domowników, jak również z oszczędnością w zakresie ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń. Nowoczesne rolety zewnętrzne to także widoczna bariera; zniechęcają potencjalnych intruzów, nawet wówczas gdy ich materiał nie jest dodatkowo wzmocniony.

Poza blokowaniem dostępu letniego słońca i przejęciem części chłodnego zimowego powietrza, decydując się na żaluzje elewacyjne uzyskujemy istotną zaporę dla hałasu. Odgłosy z ulicy są minimalizowane przez zsunięty ekran rolety, tak samo jak i światło, którego dopływ możemy eliminować bez względu na porę dnia.


Uwaga Oferujemy montaż rolet zewnętrznych na terenie miasta Lublin.

MONTAŻ ROLETY ZEWNĘTRZNEJ NA ELEWACJI:

MONTAŻ ROLETY ZEWNĘTRZNEJ WE WNĘCE:

Rolety zewnętrzne
Roleta zewnętrzna elewacyjna na profilu 39 NAPĘD RĘCZNY

 

Roleta zewnętrzna 39 mm

 

Roleta zewnętrzna elewacyjna na profilu o grubości 39 mm, skonstruowana z aluminiowych prowadnic bocznych oraz kasety.

Jej wykonana z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową osłona jest sterowana ręcznie za pomocą nawijki korbowej.

Rolety te możemy wyposażyć w funkcjonalne zabezpieczenia i elementy dodatkowe, a także przygotować w kolorze komponującym się z wyglądem fasady.


Zastosowanie rolet zewnętrznych wiąże się z wieloma korzyściami podwyższającymi poziom komfortu domowników, jak również z  oszczędnością w zakresie ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń.

Nowoczesne rolety zewnętrzne to także widoczna bariera zniechęcają potencjalnych intruzów, jak również
istotna zapora dla hałasu.


Uwaga! Oferujemy montaż rolet zewnętrznych na terenie miasta Lublin.

Szerokość
Wysokość

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
21 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili