Rolety zewnętrzne

Sposób pomiaru elewacyjnej rolety zewnętrznej

Instrukcja pomiaru rolety elewacyjnej

Roleta zewnętrzna na profilu o grubości 45 mm, skonstruowana z aluminiowych prowadnic bocznych oraz kasety. Jej wykonana z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową osłona jest sterowana za pomocą napędu elektrycznego występującego w wielu wariantach (sprawdź dostępne opcje w zakładce Kalkulator). To solidna ochrona wnętrz przed światłem a zarazem izolacja termiczno-akustyczna przeznaczona do montażu w lub na zewnątrz elewacyjnej wnęki okiennej budynku. 

Rolety elewacyjne możemy wyposażyć w funkcjonalne zabezpieczenia i elementy dodatkowe, a także przygotować w kolorze komponującym się z wyglądem fasady (duży wybór kolorów drewnopodobnych skrzynki, pokryw bocznych, listew dolnych oraz prowadnic).

Zastosowanie rolet zewnętrznych wiąże się z wieloma korzyściami podwyższającymi poziom komfortu domowników, jak również z oszczędnością w zakresie ogrzewania pomieszczeń w zimie oraz ich ochładzania w porze letniej. Rolety elektryczne zewnętrzne to także widoczna bariera; zniechęcają potencjalnych intruzów, nawet wówczas gdy ich materiał nie jest dodatkowo wzmocniony.

Poza blokowaniem dostępu letniego słońca i przejęciem części chłodnego zimowego powietrza, decydując się na żaluzje elewacyjne uzyskujemy istotną zaporę dla hałasu. Odgłosy z ulicy są minimalizowane przez zsunięty ekran rolety, tak samo jak i światło, którego dopływ możemy eliminować bez względu na porę dnia.

Uwaga Oferujemy montaż rolet zewnętrznych na terenie miasta Lublin.

Rolety zewnętrzne
Roleta zewnętrzna elewacyjna na Profilu 45 NAPĘD ELEKTRYCZNY

 

Roleta zewnętrzna 45 mm

 

Roleta zewnętrzna elewacyjna na profilu o grubości 45 mm, skonstruowana z aluminiowych prowadnic bocznych oraz kasety.

Jej wykonana z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową osłona jest sterowana napędem elektrycznym dostępnym w wielu wariantach.

Rolety te możemy wyposażyć w funkcjonalne zabezpieczenia i elementy dodatkowe, a także przygotować w kolorze komponującym się z wyglądem fasady.


Zastosowanie rolet zewnętrznych wiąże się z wieloma korzyściami podwyższającymi poziom komfortu domowników, jak również z oszczędnością w zakresie ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń.

Nowoczesne rolety zewnętrzne to także widoczna bariera zniechęcają potencjalnych intruzów, jak również
istotna zapora dla hałasu.


Uwaga! Oferujemy montaż rolet zewnętrznych na terenie miasta Lublin.

Szerokość
Wysokość

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
21 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili