Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwie przyszybowej

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

System plis okiennych z dwiema ruchomymi belkami, jak również dwiema rynnami stałymi: górną i dolną. Sterowanie tkaniną odbywa się w niej ręcznie, za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, i jest ono jednokierunkowe w każdej z plis: góra-dół (plisa 1) i dół-góra (plisa 2), bez względu na miejsce wybranego montażu. Dzięki dwóm belkom, plisy z systemem VI są wygodne w obsłudze i bardzo praktyczne (możliwe konfiguracje z odsłoniętym dowolnym pasmem okna).


Plisy to nowy, bardzo funkcjonalny rodzaj rolet okiennych przeznaczonych do instalacji w świetle szyby, na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów. Ich przemieszczane względem szyby uchwyty zwijają bądź rozwijają harmonijkowy materiał. Rolety plisowane doskonale chronią przed mocnym światłem, nie zaciemniając przy tym pokoju. Oferujemy plisy w bogatej palecie kolorów współgrających ze stylem nowoczesnego okna.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system VIPlisy okienne system VI

Roleta plisowana z dwiema ruchomymi belkami oraz dwiema rynnami stałymi: górną i dolną. Sterowanie tkaniną odbywa się w niej ręcznie, za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, i jest ono jednokierunkowe.

Dzięki dwóm belkom, plisy z systemem VI są wygodne w obsłudze i bardzo praktyczne (możliwe konfiguracje z odsłoniętym dowolnym pasmem okna).

Przemieszczane względem szyby uchwyty zwijają bądź rozwijają harmonijkowy materiał, dzięki czemu rolety plisowane doskonale chronią przed mocnym światłem, nie zaciemniając przy tym pokoju.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili