Verticale

Instrukcja pomiaru dla Verticali

 

Pomiar wewnątrz wnęki

 

 

Pomiar wewnątrz wnęki okiennej

1. Mierzymy szerokość wnęki okiennej, następnie od wymiaru odejmujemy ok. 1cm.

2. Od najmniższej wysokości wnęki okiennej odejmujemy ok. 3cm.

Pomiar nad wnęką

 

 

Pomiar nad wnęką

1. Do szerokości wnęki okiennej dodajemy przynajmniej 20cm. Zalecane 40cm(po 20cm z każdej strony okna).

2. Werticale o wysokości całego pomieszczenia mierzymy odejmując ok. 5cm od najkrótszej wysokości między sufitem a podłogą.

3. W przypadku Verticali do parapetu, od najkrótszej wysokości między parapetem a sufitem odejmujemy ok 3cm.

Pomiar na ścianie

 

 

Pomiar do ściany

1. Pomiar szerokości wykonujemy przy suficie. Od wymiaru ściany odejmujemy przynajmniej 1cm

2. Werticale o wysokości całego pomieszczenia mierzymy odejmując ok. 5cm od najkrótszej wysokości między sufitem a podłogą.

3. W przypadku Verticali do parapetu, gdy np. nie chcemy zasłaniać eleganckich grzejników, wtedy od najkrótszej wysokości między parapetem a sufitem odejmujemy ok 3cm.

 

Żaluzje pionowe zwane też Verticalami to alternatywne rozwiązania dla zasłon i firan. System ten wybierany jest najczęściej do budynków użyteczności publicznej, gdzie konieczne jest przesłonięcie dużej powierzchni. Verticale cechuje możliwość precyzyjnego dopasowania poziomu ściatła wpadającego przez zasłonę, co poprawia komfort oraz warunki pracy. 

 

                     Verticale    Vertical                         Wertykal sznurek        

Żaluzje wykonane są z pionowych pasów materiału, które umocowane są na prostej lub specjalnie wygiętej szynie wykonanej z aluminium, za pomocą specjalnych zaczepów.

 

Szyna                        Spinka wertykal                         Szyna wertykal

 

Do sterowania zasłoną wykorzystywany jest łańcuszek, który dzięki precyzyjnemu mechanizmowi sterującemu pozwala nam na obracanie pasów wokół własnej osi o 180 stopni. Dzięki sznurkowi zwijającemu zasłonę mamy możliwość odsłonięcia okna z jednej lub obu stron. 

 

 Mechanizm wertykal                         Wertykal mechanizm sterujący                         Wertykal sznurek

 

Verticale mogą zostać wykonane z tkanin naturalnych w różnych kolorach. Sprawia to że stają się bardzo atrakcyjną dekoracyjnie, wyjątkową oraz praktyczną osłoną przed słońcem i widokiem z zewnątrz. Verticale sprawdzą się też świetnie jako przegroda do zaaranżowania dużych przestrzenie na przykład w restauracjach czy salach bankietowych.

 

Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

 

 

Montaż Wertykali

Verticale
Vertical

Verticale czyli żaluzje pionowe, to świetne rozwiązanie zastępujące tradycyjne zasłony lub firanki. Wykorzystywane głównie w pomieszczeniach w których wymagane jest przysłonięcie lub rozgrodzenie dużej powierzchni np. w restauracjach czy na salach bankietowych.

 

Żaluzje pionowe wykonane są z kolorowych pasków materiału powieszonych na aluminiowej szynie którą mocujemy bezpośrednio do sufitu. Wygodny, precyzyjny oraz trwały system regulacji zapewnia komfort oraz długie lata bezawaryjnej pracy.

 

Verticale pionowe to świetna przesłona słoneczna która doda wnętrzy nietuzinkowego charakteru oraz zapewni prywatność i ograniczy dostęp światła do pomieszczeń. Dzieki mnogości dostępnych kolorów, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili