Plisy do okien typowych

Schemat pomiaru okna pod plisę


Pomiar okna pod plisęAby upewnić się, że wybrana roleta będzie odpowiednia dla Państwa okna, prosimy o przeprowadzenie pomiaru długości dokładnie zaznaczonych na rysunku, a następnie porównanie z wymiarami zamówionej plisy.

Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa dostępna w modnych kolorach, idealna do nowoczesnych wnętrz. Składa się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz sznurkowego mechanizmu prowadzącego. Korzystając z uchwytów umieszczonych na belkach możemy przesłonić nią dowolną część okna w sytuacjach, gdy światło słoneczne skoncentrowane jest w jednym paśmie lub też chcemy zasłonić tą jego partię, przez którą pomieszczenie widoczne jest z zewnątrz. To gotowa plisa na okno nadająca się do montażu bezinwazyjnego, co oznacza, że zainstalujesz ją na skrzydle okna za pomocą specjalnych zaczepów, nie nawiercając listwy przyszybowej (zaczepy w komplecie). 

 

W skład zamówienia wchodzi:


- tkanina plisowana;
- 2 aluminiowe belki z uchwytami PCV (zamocowane do tkaniny);
- 4 komplety haczyków do bezinwazyjnego montażu;
- 4 kwadraciki z dwustronną piankową taśmą klejącą.

 

plisy

                                                    

 
Nasza ekonomiczna roleta plisowana charakteryzuje się prostą obsługą oraz przemyślanym wykończeniem. Otwory w tkaninie, przez które przechodzi sznurek, są specjalnie tulejowane, dzięki czemu materiał wokół nich nie przeciera się i może być długo użytkowany. Tkanina plisy także wyróżnia się trwałością – jest ona zaimpregnowana preparatem antystatycznym (nie gromadzi kurzu), jak również odporna na strzępienie. Całość dopełniają zalakierowane na biało belki wykonane z aluminium, zakończone uchwytami z PCV.


 

 plisa


 Tkanina z aluminiową belką i uchwytem PCV

tkanina plisy - błękit

           Kolory sznurków skomponowane są z tkaninami

     

Prowadzenie wykonane zostało tu z mocnych, podwójnych sznurków,   których kolor jest dopasowany do tkaniny rolety (koniec z białymi sznurkami przy kolorowej plisie). Nasza plisa dostępna jest w dziesięciu kolorach oraz dziesięciu  rozmiarach odpowiadających standardowym skrzydłom okiennym.

 

 

 

W celu przejścia do pliku pdf, kliknij na zdjęcie.

 Instrukcja montażu plis


Czynności do wykonania w trakcie montażu plisy:

- zamocowanie uchwytów do belek rolety;

- przyklejenie po pasku taśmy dwustronnej do wnętrza każdej bazy zaczepu (bez odrywania papieru z drugiej strony pasków);

- złączenie zaczepów z każdą bazą;

- zaznaczenie miejsca montażu zaczepów, po przyłożeniu złożonej plisy do listwy przyszybowej;

- oderwanie papierków ochronnych z drugiej strony każdej taśmy przed instalacją zaczepów na oknie;

- zamocowanie każdego z zaczepów do okna, dociśnięcie strony klejącej;

- umieszczenie plastikowej blokady sznurka w jednym ze specjalnych otworów zaczepu, tak aby jego końcówka i wcześniej utworzony węzeł mogły się swobodnie schować (do przeprowadzenia na każdym zaczepie);

- zamocowanie zaślepek do wszystkich do zaczepów;

- rozłożenie plisy.

 


Oto jak zablokować sznurek w zaczepie.

Blokada plisy

Plisy do okien typowych
Plisy gotowe


Roleta plisowana z systemem mini


Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa składająca się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz ze sznurkowego mechanizmu prowadzącego.

To gotowa roleta nadająca się do montażu bezinwazyjnego; zainstalujesz ją na skrzydle okna za pomocą specjalnych zaczepów, nie nawiercając listwy przyszybowej (zaczepy w komplecie).

Otwory w tkaninie, przez które przechodzi dopasowany kolorystycznie sznurek są specjalnie tulejowane, dzięki czemu materiał wokół nich nie przeciera się i może być długo użytkowany.

Tkanina plisy jest zaimpregnowana preparatem antystatycznym, jak również odporna na strzępienie. Zalakierowane na biało belki z aluminium są zakończone uchwytami z PCV.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
3 dni robocze
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili