Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar na ramie okna bezinwazyjny

System plis okiennych posiadających jedną ruchomą belkę oraz dwie rynny stałe (górną i dolną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belki pełniącej funkcję uchwytu, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, w zależności od wybranego miejsca montażu (uchwyt ręcznie przemieszczany względem szyby zwija, bądź rozwija harmonijkowy materiał). System II jest zmodyfikowaną wersją bazowej plisy do okien; po dodaniu do niego jednej stałej rynny, rolety te uzyskały pełnię symetrii. Możemy je montować w świetle szyby, na listwach przyszybowych albo za pomocą zaczepów bezinwazyjnych.

 

Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się pewną ilość naturalnego światła. Rolety plisy pasują także do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, oraz ze względu na swoją samowystarczalonść, wszędzie tam, gdzie rezygnuje się z firan i zasłon. Ich konstrukcja nie przytłacza przy tym okna, a sama roleta delikatnie dopełnia jego estetykę. Wybierz plisy z bogatej palety kolorów wraz z okleinami drewnopodobnymi do osprzętu.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system IIRoleta plisowana system II

System plis okiennych posiadający jedną ruchomą belkę oraz dwie rynny stałe (górną i dolną).

Sterowanie tkaniną odbywa się w nim za pomocą belki pełniącej funkcję uchwytu, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, w zależności od wybranego miejsca montażu (uchwyt ręcznie przemieszczany względem szyby zwija, bądź rozwija harmonijkowy materiał).

Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się ograniczoną ilością naturalnego światła.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 20cm-120 cm

 

Wysokość: 20cm-250cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili