Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

System plis okiennych z dwiema ruchomymi belkami, jak również dwiema rynnami stałymi (górną i dolną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nich ręcznie za pomocą belek pełniących funkcję uchwytu, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, w zależności od miejsca wybranego montażu (po całkowitym zwinięciu obu plis, materiał zbiera się na dole lub na górze szyby). Rolety plisy z systemem VII umożliwiają efektowne zestawienie dwóch tkanin w jednej żaluzji, dzięki czemu możemy łączyć ze sobą materiały w różnych kolorach, bądź też stosować je wymiennie na jednym oknie.

Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większą część dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się pewną ilością naturalnego światła. Rolety plisy pasują także do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, oraz ze względu na swoją samowystarczalonść, wszędzie tam, gdzie zrezygnowano z firan i zasłon. Ich konstrukcja nie przytłacza przy tym okna, a sama roleta delikatnie dopełnia jego estetykę. Oferujemy plisy w bogatej palecie kolorów wraz z okleinami drewnopodobnymi osprzętu.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

 

Plisy do okien typowych
Plisy system VII


Plisy okienne dwukolorowe system VII


Roleta plisowana z dwiema ruchomymi belkami oraz dwiema rynnami stałymi: górną i dolną. Sterowanie tkaniną odbywa się w niej ręcznie, za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, i jest ono jednokierunkowe.

Systemem VII umożliwia efektowne zestawienie dwóch tkanin w jednej żaluzji, dzięki czemu możemy łączyć ze sobą plisy w różnych kolorach, bądź też stosować je wymiennie na jednym oknie.


Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większą część dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się ograniczoną ilością naturalnego światła.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny
  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili