Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Montaż w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Montaż na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Montaż bezinwazyjny na ramie okna

 

Nowoczesne plisy na okno z jedną ruchomą belką oraz jedną rynną stałą (górną). Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belki pełniącej funkcję uchwytu, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, zależnie od miejsca wybranego montażu (uchwyt ręcznie przemieszczany względem szyby zwija, bądź rozwija harmonijkowy materiał). Ze względu na brak stałej dolnej rynny, żyłki plis systemu mocowane są standardowo do listwy okiennej (istnieje też możliwość ich instalacji za pomocą bezinwazyjnych zaczepów).

Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy pozostawić dostęp pewnej ilości naturalnego światła. Plisy pasują także do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, oraz ze względu na swoją samowystarczlność, wszędzie tam, gdzie rezygnuje się z firan i zasłon. Ich konstrukcja nie przytłacza przy tym okna, a sama roleta delikatnie dopełnia jego estetykę. Oferujemy plisy w bogatej palecie kolorów współgrających z nowoczesnym wnętrzem.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien typowych
Plisy system IRoleta plisowana system I

System plis okiennych posiadający jedną ruchomą belkę oraz jedną rynne stałą (górną).

Sterowanie tkaniną odbywa się w nim za pomocą belki pełniącej funkcję uchwytu, i jest ono jednokierunkowe: góra-dół, bądź dół-góra, w zależności od wybranego miejsca montażu (uchwyt ręcznie przemieszczany względem szyby zwija, bądź rozwija harmonijkowy materiał).

Finezyjne rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, których okna pozostają zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się ograniczoną ilością naturalnego światła. 

 

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 20cm-120 cm

 

Wysokość: 20cm-250cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili