Plisy do okien dachowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Instrukcja pomiaru w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa przeznaczona do okien dachowych. Składa się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz sznurkowego mechanizmu prowadzącego. Plisa posiada dwie rynny stałe oraz dwie belki ruchome zakończone uchwytami. Korzystając z uchwytów możemy ręcznie przesłaniać nią dowolną część okna. Plisa na okno dachowe nie może przekraczać wymiarów: 120 cm (szerokość), 250 cm (wysokość).

Plisy to nowy, bardzo funkcjonalny rodzaj rolet okiennych przeznaczonych do instalacji w świetle szyby, na listwach przyszybowych lub za pomocą bezinwazyjnych zaczepów. Ich przemieszczane względem szyby uchwyty zwijają, bądź rozwijają harmonijkowy materiał. Rolety plisowane doskonale chronią przed mocnym światłem, nie zaciemniając przy tym pokoju. Oferujemy plisy w bogatej palecie kolorów współgrających ze stylem nowoczesnego okna.

Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

Plisy do okien dachowych
Plisy system VPlisy do okien dachowych system V

Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa przeznaczona na okno dachowe. Składa się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz sznurkowego mechanizmu prowadzącego.

Plisa dachowa posiada dwie rynny stałe oraz dwie belki ruchome zakończone uchwytami. Korzystając z uchwytów możemy ręcznie przesłaniać nią dowolną część okna.


Plisy to nowy, bardzo funkcjonalny rodzaj rolet okiennych przeznaczonych do instalacji w świetle szyby, na listwach przyszybowych ub za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Szerokość
Wysokość

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili