Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY DRUKOWANY MOST

 

Drukowany parawan dekoracyjny, wykonany z drewna i tkaniny z grafiką mostu.. 

Grafika została rozmieszczona na trzech skrzydłach, nie ma możliwości rozmieszczenia go np. na 4 czy na 5-ciu skrzydłach. Możemy wykonać parawan 6-cio skrzydłowy umieszczając ten sam obrazek obok siebie. W przypadku zamówienia jedno lub dwóch skrzydeł proszę napisać wiadomość do zamówienia np. skrzydło 1 od lewej.

     

ZASTOSOWANIE:

 

Za pomocą systemu skrzydeł umieszczonych na zawiasach parawan dzieli i dekoruje przestrzeń.  Parawan Most może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała na obtarcia dzięki zaimpregnowaniu.    

 

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu dekoracyjnego wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 
 

WZORY WYPEŁNIENIA:

Nadruk na tkaninie jest jednostronny! 

Wypełnienie skrzydła parawanu stanowi sztywna, trwała i zaimpregnowana tkanina dostępna w trzech kolorach:

 

 

Materiał jest naciągnięty na dwie aluminiowe rurki.

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU: 

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Most

Parawan dekoracyjny Most

 


Przedstawiamy innowacyjny dekoracyjny parawan Most z ciekawym jednostronnym nadrukiem. Parawan Idealnie nadaje się do nowoczesnych, prostych industrialnych wnętrz.

 

Za pomocą systemu skrzydeł umieszczonych na zawiasach parawan dzieli i dekoruje przestrzeń. Parawan Most może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji.

 

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała na obtarcia dzięki zaimpregnowaniu.

 

Grafika została rozmieszczona na trzech skrzydłach, nie ma możliwości rozmieszczenia go np. na 4 czy na 5-ciu skrzydłach. Możemy wykonać parawan 6-cio skrzydłowy umieszczając ten sam obrazek obok siebie.

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili