Parawany dziecięce

PARAWAN POKOJOWY DZIECIĘCY Z KIESZENIAMI

 

Niezwykły parawan do pokoju dziecięcego wykonany z naturalnego sosnowego drewna i kolorowej tkaniny wyposażonej w kieszenie na zabawki oraz inne drobne przedmioty. Za pomocą systemu skrzydeł zamontowanych na zawiasach, wszechstronnie dzieli i dekoruje przestrzeń pokoju dziecka, jak również pomaga w organizowaniu kreatywnej zabawy.


Parawan z kieszeniami może składać się z 3-ech lub 4-ech skrzydeł.

 

parawan z kieszeniami 1

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan z kieszeniami może jednocześnie dzielić przestrzeń pokoju, jak i organizować dziecięce książki, czy zabawki. Może on uprzyjemnić naukę oraz uatrakcyjnić wszelką zabawę wydzielając indywidualną przestrzeń dla każdej z domowych aktywności. Parawan pokojowy z kieszeniami zachęci dziecko do organizowania swoich przedmiotów oraz udekoruje jego cztery ściany wielobarwną tkaniną (możliwe złożenie parawanu z każdym ze skrzydeł wypełnionym tkaniną w innym kolorze).

  

parawan z kieszeniami 2

  

WYPEŁNIENIE PARAWANU:

 

parawan z kieszeniami pusty

 

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę całej konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

Skrzydła połączone są ze sobą za pomocą metalowych zawiasów w kolorze starego złota.

 

konstrukcja parawanu

  

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dziecięce
Parawan z kieszeniami

 

Parawan dziecięcy z kieszeniami

 

Niezwykły parawan do pokoju dziecięcego wykonany z naturalnego sosnowego drewna i kolorowej tkaniny wyposażonej w kieszenie na zabawki oraz inne drobne przedmioty.

Za pomocą systemu skrzydeł zamontowanych na zawiasach, wszechstronnie dzieli i dekoruje przestrzeń pokoju dziecka, jak również pomaga w organizowaniu kreatywnej zabawy.

Parawan z kieszeniami może jednocześnie dzielić pokój, jak i organizować dziecięce książki, czy zabawki, może on uprzyjemniać naukę oraz uatrakcyjnić wszelką zabawę.

Parawan pokojowy z kieszeniami zachęci dziecko do organizowania swoich przedmiotów oraz udekoruje jego cztery ściany wieloma kolorami.


Ramki parawanu możemy dla Państwa pokryć bejcą. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę całej konstrukcji.


Podstawowe parametry

  • Po wyborze ilości skrzydeł i koloru ramy proszę wybrać kolory wypełnienia poszczególnych skrzydeł.

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili