Parawany medyczne

PARAWAN PRZEZROCZYSTY RUCHOMY

Parawan może stanowić element izolujący od siebie, w sensie możliwości zarażenia kropelkowego,różne przestrzenie. Mogą to być np. stanowiska pomiędzy klientami w placówkach handlowych, usługowych, medycznych lub urzędowych. Może też być pomiędzy różnymi stanowiskami pracy. Może również znaleźć zastosowanie w naszych domach, czyniąc bezpieczniejszym wspólne przebywanie.Mamy nadzieję, że znajdą też zastosowanie w placówkach gastronomicznych, kiedy wrócą wreszcie do normalnego funkcjonowania, gdzie mogą pełnić funkcję przenośnej przegrody między stolikami.

                    

 

 FOLIA PCV:

 

Folia użyta do wypełnienia, o grubości 0,4 mm, jest wysoko przezroczystym trwałym materiałem, łatwym do zmywania i dezynfekcji. Ramki są wykonane z drewna sosnowego. Są one delikatnie zaokrąglone (frezowane) co nadaje im łagodny kształt. Zastosowanie okleiny na ramkach, występującej w kilku kolorach, ułatwia ich konserwację i utrzymanie czystości. Zawiasy 360 stopni, czynią parawan praktyczniejszym i stabilniejszym.

             

 

 DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:Wysokość 1 skrzydła: 180 cm (+ ok. 5 cm kółka)

 

Szerokość razem z ramkami: 85 cm

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany medyczne
Parawan Przezroczysty Ruchomy

Parawan Przezroczysty

 

W czasach, kiedy wszyscy borykamy się z zagrożeniem zarażenia przez wirusa, powstał w naszej firmie pomysł, aby wykorzystując nasze doświadczenie w produkcji systemów osłonowych, stworzyć kilka produktów do ochrony przed kropelkowym zarażeniem. Jednym  z tych produktów jest parawan ochronny. Jeko zaletą jest możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez potrzeby mocowania do czegokolwiek. 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili