Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY PRAKTIK

 

Przedstawiamy parawan, z którego zbudujesz niebywałe kształty, bez problemu dzieląc przestrzeń na garść sposobów. Praktik posiada zestaw zawiasów wahadłowych (obustronnych), umożliwiających pełny obrót każdemu ze skrzydeł, co wyzwala go z ograniczeń charakterystycznych dla typowego parawanu.


parawan praktik aranżacja 2

parawan praktik aranżacja 3

     

ZASTOSOWANIE:

 

Ten niezwykły parawan do pokoju możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu i przy każdej okazji. Praktik może jednocześnie dzielić przestrzeń na kilka oddzielnych jednostek co daje możliwość:

- oddzielenia części sypialnej i jednoczesnego osłaniania przed słońcem innej partii pokoju;
- stworzenia prywatnej przestrzeni na raz kilku stolikom w restauracji;
- tworzenia oddzielnych segmentów do nauki oraz zabawy w pokoju dziecięcym;
- uzyskania garderoby z przedziałami dla dwóch osób;
- spełnienia innych nietuzinkowych pomysłów na aranżację wnętrz.

                     parawan - układ 1  parawan - układ 2  parawan - układ 3

                                               parawan praktik z brązową tkaninąparawan praktik z białą tkaniną

WYPEŁNIENIE PARAWANU:


Impregnowana tkanina

 

Poliestrowa tkanina parawanu Praktik jest pokryta ochronną warstwą poliuretanu, dzięki czemu nie traci koloru. Taka impregnacja dodatkowo chroni jej powierzchnię przed zabrudzeniami i przetarciami, a trwały materiał jest równocześnie delikatny w dotyku. Tkanina o wysokiej gramaturze 190 g/m2 zapewnia skuteczną osłonę wnętrza parawanu przed otoczeniem.

tkanina parawanu

 

Dostępne kolory wypełnienia:


Oferujemy wybór spośród 15 kolorów, z których każdy zestawić można z innym odcieniami ramek. To daje 150 różnych możliwości na skomponowanie własnego parawanu!


             parawan - paleta kolorów RAMY PARAWANU:


Estetyczne ramki

Grubszy bok ramki został przekierowany z zewnątrz do środka konstrukcji, co powoduje, że po rozłożeniu skrzydeł widać więcej drewna.

Krawędzie ramek parawanu są frezowane, dzięki czemu konstrukcja prezentuje się w zgrabny sposób. Wykonane z sosnowego drewna ramki możemy pokryć bejcą naturalną lub okleiną drewnopodobną z PCV.

ramka 1      ramka 2


Wahadłowe zawiasy

 

To im Praktik zawdzięcza możliwość swobodnego obracania skrzydeł we wszystkie strony. Wahadłowy typ zawiasów pozwoli Ci uformować parawan jak tylko zechcesz, dokładnie tak, jak będzie potrzebować tego Twoje wnętrze. Te funkcjonalne zawiasy są wykonane w kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu ich obecność nie odznacza się na sylwetce parawanu. Płynnie obracające się w każdą stronę stalowe zawiasy mogą Państwo wybrać w kolorze brąz lub złoto.

zawiasy złote zawiasy brązowe  zawiasy parawanu 1     zawiasy parawanu 2

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Praktik 360°

 

Parawan pokojowy Praktik

Przedstawiamy parawan, z którego zbudujesz niebywałe kształty, bez problemu dzieląc przestrzeń na garść sposobów.

Praktik posiada zestaw zawiasów wahadłowych (obustronnych), umożliwiających pełny obrót każdemu ze skrzydeł, co wyzwala go z ograniczeń charakterystycznych dla typowego parawanu.

Ten niezwykły parawan do pokoju może jednocześnie dzielić przestrzeń na kilka oddzielnych jednostek, dając nam ogrom aranżacyjych możliwości.

Funkcjonalne zawiasy Praktik wykonane są w kompaktowym rozmiarze; dzięki temu ich obecność nie odznacza się na sylwetce parawanu.

Poliestrowa tkanina wypełniająca ramki parawanu jest pokryta ochronną warstwą poliuretanu, a więc nie traci koloru z upływem czasem.

Wykonana z sosnowego drewna, frezowana ramka parawanu może zostać pokryta bejcą naturalną lub okleiną drewnopodobną PCV.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili