Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY DRUKOWANY wzór ZIMA

 

Parawan pokojowy z nadrukiem ZIMOWYM umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu.

  

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan drukowany ZIMOWY może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z wpowodzeniem możemy ustawić go w salonie, biurze, czy restauracji. Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan ten świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. Szeroki wybór oferowanych wzorów zimowych zadowoli każdego miłośnika klimatów zimowych. 

 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

Wzory wypełnienia zima 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie parawanu!!!

 

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

  WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Zima

Parawan dekoracyjny z nadrukiem w stylu ZIMOWYM

 

Parawan pokojowy z nadrukiem w stylu Zimowym umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca pomieszczenia. Zimowe grafiki które mogą być wydrukowane na parawanie, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zimowego klimatu.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili