Parawany dekoracyjne

PARAWAN POKOJOWY DEKORACYJNY DRUKOWANY wzór AKCENT

 

Parawan pokojowy z nadrukiem czarno-białym z akcentami kolorystycznymi umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu.

 

                                   Parawan drukowany czarno-biały                                 Parawan drukowany czarno-biały akcent

 

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan drukowany czarno-biały może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z wpowodzeniem możemy ustawić go w salonie, biurze, czy restauracji. Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan ten świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. Szeroki wybór oferowanych wzorów z akcentami kolorystycznymi z ciemnymi barwami w tle. 

 

                                                                  Parawan drukowane czarno-biały
          

 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 Wzory parawan Akcent

 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie parawanu!!!

 

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

Każdy parawan może być wyposażony w zawiasy wahadłowe (360 stopni obrotu) lub standardowe jednostronne.

 Ramki parawan Kwiaty

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV 

 

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan drukowany AKCENT

Parawan dekoracyjny z nadrukiem Czarno-białym z akcentem kolorystycznym

 

Parawan z nadrukowaną grafiką czarno-białą z akcentami kolorystycznymi, umieszczonymi po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową. Świetnie sprawdzi się w restauracji czy domu weselnym a także domowym salonie, pokoju czy sypialni. Doskonale komponują się z wystrojem salonów spa oraz innymi budynkami użytku publicznego.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca pomieszczenia. Czarno-białe grafiki, które mogą być wydrukowane na parawanie, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ciemnej kolorystyki oraz doda niezwykłego uroku miejscu w którym zostanie rozstawiony.

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew

Inni też kupili