Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY POKOJOWY CRISTAL

 

Efektowny parawan pokojowy wykonany z jednolitej impregnowanej tkaniny subtelnie ozdobionej kryształkami. Za pomocą systemu skrzydeł zamontowanych na zawiasach wszechstronnie dzieli i dekoruje przestrzeń. Parawan Cristal może być stosowany jako ruchoma ścianka wydzielająca przestrzeń salonu, bądź sypialni, zwiększająca komfort ich użytkowania.

Parawan Cristal może składać się z od 2-óch do 6-ściu skrzydeł.

 

Parawan Cristal aranżacja

 

 

ZASTOSOWANIE:Parawan z kryształkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach ze szklanymi elementami dekoracji; klasycznych i nowoczesnych, z pierwiastkiem pewnej wytworności. Cristal możemy z powodzeniem ustawić w sypialni, restauracji, czy w miejscu przyjęć okolicznościowych. Ze względu na wysoki stopień dekoracyjności, ten parawan będzie ciekawym i pożytecznym elementem wystroju domów gościnnych i sal weselnych, spełniając rolę eleganckiej przesłony stołów z gośćmi.

Parawan Cristal aranżacja

 
Każde ze skrzydeł parawanu wyposażone jest w dwa rzędy ozdobnych kryształków; górny (odchodzący od obszycia tkaniny i pozostający na jej powierzchni) oraz dolny (odchodzący od krawędzi tkaniny na zewnątrz parawanu). Ich większe i mniejsze zestawy ułożone są naprzemiennie, tworząc estetyczną ścieżkę. Istnieje możliwość zamówienia kompletu białych kryształków do szarej tkaniny, jak również czarnych do tkaniny szarej.

 

          Parawan Cristal wykończenia                    Ramki parawan cristal


Tkanina parawanu Cristal jest sztywna, impregnowana i antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu.

  

 RAMY PARAWANU:

 

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną z PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

 

        Parawan Cristal zawiasy                     

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Cristal

 

Parawan dekoracyjny Cristal

 

Efektowny parawan pokojowy wykonany z jednolitej impregnowanej tkaniny subtelnie ozdobionej kryształkami.

Parawan Cristal może być stosowany jako ruchoma ścianka wydzielająca przestrzeń salonu, bądź sypialni, zwiększająca komfort ich użytkowania.

Każde ze skrzydeł parawanu wyposażone jest w dwa rzędy ozdobnych kryształków; ich większe i mniejsze zestawy ułożone są naprzemiennie, tworząc estetyczną ścieżkę.

Parawan z kryształkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wyposażonych w szklane elementy dekoracji; klasycznych i nowoczesnych, z pierwiastkiem pewnej wytworności.

Tkanina parawanu Cristal jest sztywna, impregnowana i antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu.

Frezowane ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które to możemy dla Państwa pokryć bejcą w celu uzyskania koloru.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili