Parawany dekoracyjne

PARAWAN POKOJOWY DEKORACYJNY NADRUK wzór JAPOŃSKI

 

Parawan wzór japoński nadaje wnętrzu mistycznego i tajemniczego charakteru. Według feng shui parawan doskonale sprawdza się ustawiony pomiędzy łóżkiem i drzwiami do łazienki, aby zapobiec zakłóceniom przepływu energii. 

 

   

ZASTOSOWANIE: 

 

Parawan Japoński może stanowić element dekoracyjny a także użytkowy, np. w restauracji może pełnić funkcję łatwo usuwalnej przegrody między stolikami, aby szybko uzyskać większą przestrzeń. W pokoju dziecięcym może stanowić sztuczną ściankę oddzielającą część zabawową od części sypialnej. Parawan to również stylizacja Twojego domu i mieszkania. 

   

WZORY WYPEŁNIENIA:

wzory wypelnienia japonski 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie parawanu!!!

 

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Rama wykonana jest z polskiego drewna sosnowego, w standardzie w kolorze naturalnym bądź zabejcowana na ciemny brąz. Oferujemy też listwę powlekaną okleiną (osiem wariantów kolorystycznych). Bogata oferta kolorystyczna pozwala na swobodne dopasowanie koloru ramy do wypełnienia lub pozostałych elementów lub wystroju wnętrza. 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

  WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Japoński

 Parawan dekoracyjny z nadrukiem w stylu JAPOŃSKIM

 

Parawan pokojowy z nadrukiem w stylach Japońskich, umieszczonym po zewnętrznej stronie tkaniny. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca wszelkie pomieszczenia.

Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan dekoracyjny drukowany świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. 

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili