Moskitiery ramkowe

Całkowity pomiar pod moskitierę ramkową składa się z uzyskania szerokości oraz wysokości światła okna mierzonego z wewnątrz w otwartym oknie; mierzymy więc długość i szerokość ramy pomiędzy uszczelkami. Pomiar uzupełniamy mierząc grubość dolnego elementu ramy, na którym znajduje się uszczelka. Instrukcja pomiaru moskitiery

 

MOSKITIERA RAMKOWA OKIENNA

 

Moskitiera okienna odznacza się estetycznym wyglądem (możliwość dobrania barwy ramki pod kolor okna; dostępne wzory drewnopodobne). Ten instalowany na ryglach, lekki produkt może być demontowany w celu ostrożnego umycia, bądź przechowania na okres zimowy.

Moskitiera okienna to także łatwy, bezinwazyjny sposób montażu do ramy okna, bez ograniczenia jego funkcjonalności. Drobnoziarnista siatka, która nie zniekształca zewnętrznego widoku, oraz przezroczysty wężyk mocujący wraz z ramką dopasowaną do koloru okna dają lekkie i estetycznie spójne wrażenie. Konstrukcja z ciągnionego aluminium z trudno zapalną siatką z poliwęglanu sprawia, że moskitiera zachowuje niebywałą trwałość.

Kształt moskitiery ramkowej do okna może być dopasowany do praktycznie każdego profilu okiennego.

 

siatka moskitierowa

 

ZASTOSOWANIE:

 

To prosta w montażu, bardzo skuteczna, a przy tym ekonomiczna forma osłony okna przed insektami oraz opadami z zewnątrz, zbudowana ze stałej siatki ochronnej i aluminiowej ramki z gumową uszczelką. 

 

moskitiera ramkowa brązowa   moskitiera ramkowa   molskitiera ramkowa do okna

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

profile ramkowe moskitier

 

Oferowana przez nas moskitiera jest do samodzielnego montażu,

co zapobiega uszkodzeniu jej w transporcie oraz pozwala na znacznie zmniejszenie kosztów transportu.

 

Moskitiery ramkowe
Moskitiera ramkowa okienna DO ZŁOŻENIAMoskitiera okienna

 

Moskitiera to prosta w montażu i bardzo skuteczna forma osłony okna przed insektami. Zbudowana ze stałej siatki ochronnej i aluminiowej ramki z gumową uszczelką.

Jej konstrukcja zapewnia odpowiednią sztywność tkaniny przy minimalnym zużyciu materiału, a sama moskitiera okienna odznacza się estetycznym wyglądem.

Moskitiery do okna to także łatwy, bezinwazyjny sposób montażu do ramy okna, bez ograniczenia jego funkcjonalności.

Drobnoziarnista siatka na muchy i komary, która nie zniekształca zewnętrznego widoku oraz przezroczysty wężyk mocujący wraz z ramką dopasowaną do koloru okna, dają lekkie i estetycznie spójne wrażenie.

Konstrukcja z ciągnionego aluminium z trudno zapalną siatką wykonaną z poliwęglanu sprawia, że moskitiera zachowuje niebywałą trwałość, przez co gwarantuje wieloletnią ochronę.

Kształt moskitiery ramkowej do okna może być dopasowany do praktycznie każdego profilu okiennego.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Min. szerokość: 40cm

Min. wysokość: 40cm

Max. szerokość: 120cm

Max. wysokość: 150cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili