Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana przeznaczona do podwójnych drzwi wejściowych lub tarasujest nie tylko szczelną ochroną przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetycznym wykończeniem. Jej trwały, dobrze prezentujący się system składa się z szarej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic. Mechanizm sprężynowy rolowanej moskitiery do drzwi pozwala na wygodne rozwijanie i zwijanie siatki do kasety (dodatkowa opcja wyposażenia systemu w spowalniacz zwijania całkowicie likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności jej nawoju).

Moskitiera drzwiowa podwójna rolowana w poziomie stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami. Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.

Aluminiowe profile moskitiery rolowanej z magnesem można dopasować do każdego koloru drzwi wybierając standardową biel lub brąz, kolory drewnopodobne (złoty dąb, orzech), czy też zawarte we wzorniku RAL (dwie ostatnie opcje są dodatkowo płatne).

Moskitiery rolowane
Moskitiera rolowana podwójnaMoskitiera balkonowa podwójna


Moskitiera rolowana przeznaczona do podwójnych drzwi wejściowych lub tarasu jest nie tylko szczelną ochroną przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetycznym wykończeniem.

Jej trwały, dobrze prezentujący się system składa się z szarej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic. Mechanizm sprężynowy rolowanej moskitiery do drzwi pozwala na wygodne rozwijanie i zwijanie siatki do kasety.


Podwójna moskitiera drzwiowa rolowana w poziomie stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami.

Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.


Aluminiowe profile moskitiery rolowanej można dopasować do każdego koloru drzwi, wybierając z bogatej oferty kolorów standardowych lub dodatkowo płatnych.

Szerokość[cm]
Wysokość[cm]

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew

Inni też kupili