Markizy Selt Design

Instrukcja pomiaru markizy tarasowej Silver Plus

Silver Plus odznacza się prostą obsługą, a także lekką, ale trwałą konstrukcją, która doskonale sprawdza się na balkonach i tarasach średniej wielkości. W jej skład wchodzą rozkładane ramiona z ekstrudowanego aluminium, zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Dodatkową wytrzymałość systemu zapewnia łańcuch Flayera umieszczony w przegubach markizy.

Konstrukcja markizy zewnętrznej Silver Plus jest oparta na kwadratowej belce nośnej umożliwiającej swobodny wybór miejsca jej montażu (zakres pochyłu markizy wynosi 5-40 stopni) i ułatwiającej jego proces. Jej profil zalakierowany jest techniką proszkową na biały kolor.

System zadaszenia tarasu Silver Plus może być wyposażony w elementy dodatkowe: aluminiowy daszek osłaniający tkaninę, podporę teleskopową oraz napęd elektryczny w jednym z pięciu wariantów. Istnieje także możliwość zastosowania zestawu ramion krzyżowych.

Instrukcja montażu markizy tarasowej Silver PlusInstrukcja montażu markizy tarasowej Silver Plus

Instrukcja montażu markizy tarasowej Silver Plus

Instrukcja montażu markizy tarasowej Silver Plus

 

Markizy Selt Design
Markiza Silver PlusMarkiza tarasowa Silver Plus


Silver Plus odznacza się prostą obsługą, a także lekką, ale trwałą budową z użyciem łańcuchów Flayera, która doskonale sprawdza się na balkonach i tarasach średniej wielkości.

W skład jej systemu wchodzą rozkładane ramiona z ekstrudowanego aluminium, zamontowane na uchwytach, które wykonano metodą obróbki numerycznej.


Konstrukcja markizy zewnętrznej Silver Plus jest oparta na kwadratowej belce nośnej umożliwiającej swobodny wybór miejsca jej montażu.

Markiza może być wyposażona w elementy dodatkowe: aluminiowy daszek osłaniający tkaninę, podporę teleskopową oraz napęd elektryczny w jednym z pięciu wariantów.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili