Markizy Sun Design

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie całkowitej zewnętrznej szerokości markizy łącznie z uchwytami. Wysięg to odległość od rury nawojowej, (na którą nawinięta jest tkanina markizy) do belki przedniej, (na której zamontowana jest falbana), przy maksymalnym rozwinięciu markizy.

title=

 

 

 

Klasyczna markiza zewnętrzna przeznaczona do osłaniania powierzchni tarasu lub punktu gastronomicznego, dostępna w szerokości 180-700 cm. W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 70 lub 78 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne. Standardowe sterowanie ręczne markizy Helios może być zastąpione napędem elektrycznym (sprawdź warianty i ceny w zakładce Kalkulator).

Profil markizy na taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL. Oferujemy markizy balkonowe w zestawie z dwoma wzorami falbany oraz z opcjonalnym daszkiem. Istnieje możliwość zakupu markizy z zestawem krokwiowych uchwytów do montażu.

montaż markizy Helios 1

montaż markizy Helios 2

montaż markizy Helios 3

montaż markizy Helios 4

 

 

Markizy Sun Design
Markiza Helios

 

Markiza tarasowa Helios


Klasyczna markiza zewnętrzna przeznaczona do osłaniania powierzchni tarasu lub punktu gastronomicznego, dostępna w szerokości 180-700 cm.

W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 70 lub 78 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne.

Standardowe sterowanie ręczne markizy Helios może być zastąpione napędem elektrycznym.

Profil markizy na taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Min. szerokość: 180cm

Min. wysięg: 150cm

Max. szerokość: 700cm

Max. wysięg: 350cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili