Markizy Selt Design

Instrukcja pomiaru markizy tarasowej Jamaica

Jamaica odznacza się połączeniem elegancji z wytrzymałością, sprawdzając się na dużych tarasach, w szczególności tych o przeznaczeniu komercyjnym (restauracje, bary). Aluminiowe uchwyty, na których zamontowane są jej rozkładane ramiona, zostały wykonane metodą obróbki numerycznej. Trwałość i niezawodność markizy gwarantują też precyzyjnie wykonane przeguby ramion, wyposażone w wytrzymały łańcuch Flyera. Cały profil pokryty jest lakierem w jednym z czterech dostępnych kolorów, nałożonym techniką proszkową.

Dla zachowania właściwego napięcia tkaniny oraz kompensacji ugięcia rury, Jamaica wyposażona jest w centralną podporę rury nawojowej. Cała konstrukcja z ekstrudowanego aluminium jest oparta na kwadratowej belce, umożliwiającej swobodny wybór miejsca zamocowania uchwytów, co znacznie ułatwia montaż markizy. Dodatkowo, Jamaica może być wyposażona w aluminiowy daszek zapewniający ochronę jej tkaniny.

Markiza tarasowa Jamaica jest dostępna z napędem elektrycznym w jednym z pięciu wariantów. Możliwe jest także zastosowanie ramion krzyżowych oraz podpór teleskopowych.

Instrukcja montażu markizy tarasowej Jamaica

Instrukcja montażu markizy tarasowej JamaicaInstrukcja montażu markizy tarasowej Jamaica

Instrukcja montażu markizy tarasowej Jamaica

 

 

Markizy Selt Design
Markiza Jamaica

 


Markiza zewnętrzna - Jamaica


Jamaica odznacza się połączeniem elegancji z wytrzymałością, sprawdzając się na dużych tarasach, w szczególności tych o przeznaczeniu komercyjnym (restauracje, bary).

Aluminiowe uchwyty, na których zamontowane są jej rozkładane ramiona, zostały wykonane metodą obróbki numerycznej.

Trwałość i niezawodność markizy gwarantują też precyzyjnie wykonane przeguby ramion, wyposażone w wytrzymały łańcuch Flyera.


Dla zachowania właściwego napięcia tkaniny oraz kompensacji ugięcia rury, Jamaica wyposażona jest w centralną podporę rury nawojowej.

Aluminiowa konstrukcja markizy jest oparta na kwadratowej belce, umożliwiającej swobodny wybór miejsca zamocowania uchwytów, co znacznie ułatwia jej montaż.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili