Markizy Selt Design

Instrukcja pomiaru markizy tarasowej Australia

Australia to prosta w obsłudze markiza o solidnej konstrukcji, która znakomicie sprawdza się na dużych tarasach, w szczególności tych o przeznaczeniu komercyjnym (restauracje, bary). Aluminiowe uchwyty, na których zamontowane są jej rozkładane ramiona, zostały wykonane techniką odlewu ciśnieniowego. Trwałość i niezawodność markizy gwarantują też precyzyjnie wykonane przeguby ramion, wyposażone w wytrzymały łańcuch Flyera. Cały profil pokryty jest lakierem w jednym z czterech dostępnych kolorów, nałożonym techniką proszkową.

Dla zachowania właściwego napięcia tkaniny oraz kompensacji ugięcia rury, Australia wyposażona jest w centralną podporę rury nawojowej. Cała konstrukcja z ekstrudowanego aluminium jest oparta na kwadratowej belce umożliwiającej swobodny wybór miejsca zamocowania uchwytów, znacznie ułatwiając tym montaż markizy.

Markiza tarasowa Australia może być wykonana w szerokości wynoszącej do 7 m (maks. wysięg ramion - 4,1 m), przy czym da się ją instalować nawet przy niewielkiej przestrzeni montażowej. Zakres jej kąta pochyłu wynosi od 5 do 60 stopni. Sterowana ręcznie w standardzie, markiza na taras jest także dostępna z jednym z napędem elektrycznym w jednym z pięciu wariantów. Możliwe jest także zastosowanie ramion krzyżowych oraz podpór teleskopowych.

Instrukcja montażu markizy tarasowej Australia

Instrukcja montażu markizy tarasowej AustraliaInstrukcja montażu markizy tarasowej Australia

Instrukcja montażu markizy tarasowej Australia

 

 

Markizy Selt Design
Markiza Australia

 


Markiza na duży taras - Australia

 

Prosta w obsłudze markiza o solidnej konstrukcji, która znakomicie sprawdza się na dużych tarasach, w szczególności tych o przeznaczeniu komercyjnym (restauracje, bary).

Aluminiowe uchwyty, na których zamontowane są jej rozkładane ramiona, zostały wykonane techniką odlewu ciśnieniowego.

Trwałość i niezawodność markizy gwarantują też precyzyjnie wykonane przeguby ramion, wyposażone w wytrzymały łańcuch Flyera.


Dla zachowania właściwego napięcia tkaniny oraz kompensacji ugięcia rury, Australia wyposażona jest w centralną podporę rury nawojowej.

Markiza tarasowa Australia może być wykonana w szerokości wynoszącej do 7 m (maks. wysięg ramion - 4,1 m), przy czym da się ją instalować nawet przy niewielkiej przestrzeni montażowej.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili