Markizy Sun Design

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie całkowitej zewnętrznej szerokości markizy łącznie z uchwytami. Wysięg to odległość od rury nawojowej, (na którą nawinięta jest tkanina markizy) do belki przedniej, (na której zamontowana jest falbana), przy maksymalnym rozwinięciu markizy.

Instrukcja pomiaru markizy balkonowej Sombra

 

 

 

Sombra to wysokiej klasy markiza zewnętrzna wyposażona w daszek oraz pełną kasetę gwarantującą ochronę mechanizmu wraz z tkaniną. Sombra przeznaczona jest do osłaniania przestrzeni tarasu na długości do 6 m (przy maks. wysięgu równym 350 cm). W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 70 lub 78 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne. Standardowe sterowanie ręczne markizy Sombra może być zastąpione napędem elektrycznym (sprawdź warianty i ceny w zakładce Kalkulator).

Profil markizy na duży taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL. Istnieje możliwość zakupu markizy z zestawem krokwiowych uchwytów do montażu.

montaż markizy Sobra 1

montaż markizy Sobra 2

montaż markizy Sobra 3

montaż markizy Sobra 4

 

 

 

Markizy Sun Design
Markiza Sombra

 

Markiza kasetowa Sombra


Sombra to wysokiej klasy markiza zewnętrzna wyposażona w daszek oraz pełną kasetę gwarantującą ochronę mechanizmu wraz z tkaniną.

W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 70 lub 78 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne.

Markiza przeznaczona jest do osłaniania przestrzeni tarasu na długości do 6 m (przy maks. wysięgu równym 350 cm).


Profil markizy na duży taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Min. szerokość: 180cm

Min. wysięg: 150cm

Max. szerokość: 600cm

Max. wysięg: 350cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili