Markizy Sun Design

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie całkowitej zewnętrznej szerokości markizy łącznie z uchwytami. Wysięg to odległość od rury nawojowej, (na którą nawinięta jest tkanina markizy) do belki przedniej, (na której zamontowana jest falbana), przy maksymalnym rozwinięciu markizy.

Instrukcja pomiaru markizy tarasowej Sole

 

 

 

Kompaktowa i ekonomiczna markiza przeciwsłoneczna przeznaczona do osłaniania mniejszych powierzchni (jej min. szerokość to 150 cm przy równym temu min. wysięgu). W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 60 lub 70 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne. Standardowe sterowanie ręczne markizy Sole może być zastąpione napędem elektrycznym (sprawdź warianty i ceny w zakładce Kalkulator).

Profil markizy na balkon dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL. Oferujemy markizy zewnętrzne w zestawie z dwoma wzorami falbany oraz z opcjonalnym daszkiem. Istnieje możliwość zakupu markizy z kompletem krokwiowych uchwytów do montażu.

montaż markizy Sole 1

montaż markizy Sole 2

montaż markizy Sole 3

montaż markizy Sole 4

 

 

Markizy Sun Design
Markiza Sole

 

Markiza balkonowa Sole


Kompaktowa i przystępna cenowo markiza przeciwsłoneczna przeznaczona do osłaniania mniejszych powierzchni (jej min. szerokość to 150 cm przy równym temu min. wysięgu).

W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 60 lub 70 mm, a także uniwersalne uchwyty sufitowo-ścienne.

Standardowe sterowanie ręczne markizy Sole może być zastąpione napędem elektrycznym
.

Profil markizy na balkon dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem o dowolnym RAL.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Min. szerokość: 150cm

Min. wysięg: 150cm

Max. szerokość: 500cm

Max.wysięg: 225cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili