Markizy Sun Design

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie całkowitej zewnętrznej szerokości markizy łącznie z uchwytami. Wysięg to odległość od rury nawojowej, (na którą nawinięta jest tkanina markizy) do belki przedniej, (na której zamontowana jest falbana), przy maksymalnym rozwinięciu markizy.

Instrukcja pomiaru markizy balkonowej Siesta

 

 

 

Największa z dostępnych w ofercie, markiza przeciwsłoneczna Siesta przeznaczona jest do osłaniania powierzchni tarasu na długości do 10 m (przy maks. wysięgu równym 4 m). W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 78 lub 85 mm, a także komplet uchwytów sufitowych lub ściennych. Standardowe sterowanie ręczne markizy Siesta może być zastąpione napędem elektrycznym (sprawdź warianty i ceny w zakładce Kalkulator).

Profil markizy na duży taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem w dowolnym RAL. Oferujemy markizy zewnętrzne z daszkiem ochronnym w zestawie.

Markizy Sun Design
Markiza Siesta

 

Markiza tarasowa Siesta

Największa z dostępnych w ofercie, markiza przeciwsłoneczna z daszkiem ochronnym w zestawie, przeznaczona do osłaniania powierzchni tarasu na długości do 10 m (przy maks. wysięgu równym 4 m).

W jej zestawie znajduje się rura nawojowa o średnicy 78 lub 85 mm, a także komplet uchwytów sufitowych lub ściennych.

Standardowe sterowanie ręczne markizy Siesta może być zastąpione napędem elektrycznym
.

Profil markizy na duży taras dostępny jest w 5 kolorach RAL wybranych przez producenta, jednak za dopłatą wynoszącą 15% wartości zamówienia, konstrukcja może zostać pokryta lakierem w dowolnym RAL.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Min. szerokość: 400cm

Min. wysięg: 375cm

Max. szerokość: 1000cm

Max. wysięg: 400cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili