Markizy Selt Design

Instrukcja pomiaru markizy tarasowej Malta

Malta odznacza się trwałą konstrukcją, w której skład wchodzi uniwersalny uchwyt ścienno-sufitowy, umożliwiający szybki i prosty montaż wraz z regulacją pochylenia systemu do 85 stopni (przy instalacji do sufitu). To wolnowisząca markiza na balkon lub niewielki taras, bardzo wytrzymała, dzięki łańcuchom Flayera umieszczonym w jej przegubach. Do budowy profilu markizy wykorzystano ekstrudowane aluminium, zalakierowane techniką proszkową na jeden z czterech standardowych kolorów.

Nowoczesna markiza zewnętrzna Malta to również wygodna i uproszczona regulacja kąta nachylenia (5°–70° ściana, 5°–85° sufit), a także możliwość dodatkowego wyposażenia systemu w napęd elektryczny w jednym z pięciu wariantów. Ten system zadaszenia balkonu lub tarasu może zawierać trzy rodzaje uchwytów montażowych: ścienne (standard), sufitowe lub krokwiowe (opcje dodatkowo płatne). Jego maksymalna szerokość wynosząca 5.0 m jest zestawiona z wysięgiem do 3.1 m. Produkt nie posiada kasety ani opcji daszka.

Instrukcja montażu markizy tarasowej MaltaInstrukcja montażu markizy tarasowej Malta

Instrukcja montażu markizy tarasowej MaltaInstrukcja montażu markizy tarasowej Malta

Markizy Selt Design
Markiza Malta

 


Markiza balkonowa Malta

 

Malta odznacza się trwałą konstrukcją, w której skład wchodzi uniwersalny uchwyt ścienno-sufitowy, umożliwiający szybki i prosty montaż wraz z regulacją pochylenia systemu do 85 stopni (przy instalacji do sufitu).

To wolnowisząca markiza na balkon lub niewielki taras, bardzo wytrzymała, dzięki łańcuchom Flayera umieszczonym w jej przegubach.

Do budowy jej profilu wykorzystano ekstrudowane aluminium, zalakierowane techniką proszkową na jeden z czterech standardowych kolorów.


Nowoczesna markiza zewnętrzna Malta to również wygodna i uproszczona regulacja kąta nachylenia (5°–70° ściana, 5°–85° sufit), a także możliwość zintegrowania z napędem elektrycznym.

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili